Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania nawet 3 000 PLN! #pastarevolt

Wszystko, co musicie zrobić to napisać pastę o... fotowoltaice. Tak, tak! Nie czytaliśmy jeszcze dobrej związanej z naszą branżą (a sami przyznacie... daje ona możliwości).

Do zgarnięcia:
- 3000 zł za miejsce pierwsze,
- 2000 zł za miejsce drugie,
- 1000 zł dla miejsca trzeciego!

Pokażcie, co potraficie w komentarzach! Konkurs trwa do 30 kwietnia 2023 roku. Wyniki ogłosimy na naszym FB - https://www.facebook.com/RevoltEnergyPL. Zielonki, które założyły konto przed publikacją tego postu biorą udział!
Zaplusujcie, abyśmy nie zginęli w otchłani nowego wypoku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konkurs #pasta #fotowoltaika #revoltenergy #zyjpodprad

Pełny regulamin tutaj: https://www.revoltenergy.eu/uploads/drive/regulamin_konkursu-napisz_paste_o_fotowoltaice.pdf
RevoltEnergy - Uwaga, uwaga! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania nawet 3 000 P...

źródło: 31

Pobierz
  • 8
@Revolt_Energy:
Świat schodzi na psy!
Dziś pewna 21 letnia Klara zaproponowała mi seks, w zamian za to miałem na wykopie, zareklamować jakieś bzdety o fotowoltaice. Oczywiście odmówiłem, gdyż jestem osobą o wysokiej kulturze i silnej woli, tak silnej jak Modułowa wiata fotowoltaiczna od Revolt Energy która umożliwia generację energii elektrycznej przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni i ochronie samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Revolt_Energy:

Bądź mno 30lvl

Pracuj jako monter fotowoltaiki czy innego gówna xD

Przyjeżdżamy na montaż, klasycznie wąsy, dresik z NewYorkera i buty do rzutu młotem

Supermonter #!$%@? xD

Przyjeżdżamy do dziada który wziął kredyt na #!$%@?ą naziemną z 8 panelami

hehe młody sie umi w interesy co nie?

Pytasz gdzie ma stać konstrukcja

no jak to gdzie młody xD przy samej bramie wjazdowej, żeby somsiad na zawał #!$%@?ął jak ujrzy ten
@Revolt_Energy:

Twój stary nasłuchał się w robocie o tym jaka ta fotowoltaika nie jest zajebista od Włodka zza płotu.

Starego tak zazdrość zaczęła zżerać, że jeszcze tego samego dnia zadzwonił po ekipę.

Teraz cały dach i podwórko zawalone mamy panelami.

Stary dzień w dzień sprawdza nasłonecznienie i ile to groszy już nie zaoszczędził tego dnia.

Polska jesień przyszła i jest 0 słońca XD

Stary wkurzony, matka go wyzywa, że pieniądze w
@Revolt_Energy
A weź, historia prawdziwa.. Poszłam zrobić sobie nowe pazy... piątek wieczór, padam na pysk po całym tygodniu, więc to taki czas kiedy jedyne czego dzisiaj już chcesz to pomilczeć sobie w ciszy, może jedynie przy akompaniamencie frezarki... Ale nie, nie tym razem, szczęśliwie obok musi pojawić się typiara co nawija o wszystkim o czym nie chcesz słuchać w ten *ujowy wieczór. Chcąc nie chcąc poznajesz jej całe życie, a wątki personalne
@Revolt_Energy:

Stałem z moim kolegą na dachu naszego bloku, patrząc na instalację fotowoltaiczną zamontowaną na sąsiednim budynku. Zwykle była to dla nas nuda, ale wtedy mój kolega krzyknął: "Ku*wa, stary, widziałeś to?" Wskazał na panele fotowoltaiczne, które nagle zaczęły się przemieszczać i zmieniać kształt. Byłem zdezorientowany, ale próbowałem zrozumieć, co się dzieje. Zastanawiałem się, czy to może jakiś efekt optyczny, ale wtedy mojemu koledze z oczu zaczęły wychodzić iskry. Zwróciłem uwagę