Wpis z mikrobloga

Najgorsze w tym wszystkim, że są tutaj z nam ludzie, którzy nie widzą w tym problemu.


@paszko_M: Ja myślę, że dużo gorsze jest to, że są ludzie, którzy widzą w tym przeogromny problem tylko dlatego, że to Ziobro.
Wyjaśnienie Ziobry, że do Bełchatowa trafił w drodze powrotnej do Warszawy i nie mógł zostawić broni w aucie, brzmi całkiem sensownie i zdaje się trzymać kupy. Wyszło niezręcznie i tyle. Jest mnóstwo powodów
@TomexD: Ale gadacie bzdury. Żal mi was niewolnicy. Co to za kraj? Kraj zaraz za którego granicą toczy się wojna. Kraj gdzie z powodów politycznych (albo lepiej to ujmując: z powodów z polityką w tle) zamordowano dwie osoby (Rosiak, Adamowicz). Kraj gdzie Ziobro przyczynił się na wielu poziomach do rozbicia wielu zorganizowanych grup przestępczych i regularnie grozi się mu śmiercią. Co w tym dziwnego, że nosi ze sobą broń? Wiem, że
@TomexD: masz mniej rozumu niż ziobro i sralnik mojego kota - ty i reszta plusujących. Nie dziwi mnie w ogóle, że PiS rządzi i ma takie poparcie - przy takiej bandzie <tu wstaw dowolne wulgarne słowo opisujące osobę nie grzeszącą rozumiem> będą rządzili do usranej śmierci.
W doopie z tym, że broń nosi, ale mógł ją chociaż marynarką zakryć, aby takiego szumu nie robić, zamiast wozić się z nią na przypale