Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie "legitne" sklepy z laptopami poleasingowymi? Mogą to też być sprzedawcy na allegro. Stwierdziłem, że opłaca mi się kupić Thinkpada T480, ale teraz muszę znaleźć sklep który mi taki sprzeda w sensownej cenie. Znam kilka podobno dobrych sklepów, ale za takiego z 8GB RAM i 256GB dyskiem życzą sobie ponad 2.5k co jest oczywistym absurdem.
#komputery #laptopy
  • 11
@thority: Na pepperze chyba tylko nowe wstawiają. Na allegro i olx na pewno da się coś wyrwać tylko nie znam sprzedawców. Na ślepo pewnie łatwo trafić na ofertę "igła mocarz używany 30 minut", a jak kupisz to cały porysowany, popękany, i z rozwaloną matrycą.
@octopussy8: Widzę, że maja T480 w dobrej cenie, ale coś się nie zgadza. W tej samej ofercie jednocześnie pisze, że klasa A i klasa B. Na zdjęciach wygląda super, dlatego obstawiam, że matryca się rozpada.
@Major303: kupowałem ostatnio poleasingowego thinkpada X270 z allegro od Shoplet.pl. Uczciwi i laptop w lepszym stanie niż wynikało to z opisu aukcji. Nie sprawdzałem czy mają akurat ten model, który chcesz, ale sklep polecam.