Wpis z mikrobloga

@dominowiak: Ty ważysz 50 kg że chcesz na śniadanie jeść 170 kcal? Deficyt kaloryczny to powinieneś mieć z 10% a nie 50%. Jedz możliwie mało przetworzone jedzenie, które najlepiej sam sobie przygotujesz, trochę mniej niż do tej pory, nie objadaj się cukrem i wyrób sobie jakiś fajny nowy nawyk który Ci doda aktywności ruchowej w życiu i tyle.

(zamiast soli jest sos sojowy)


@dominowiak: po prostu sól jest w sosie
  • Odpowiedz
  • 0
Ty ważysz 50 kg że chcesz na śniadanie jeść 170 kcal?


@Mirkosoft: ważę w #!$%@? za dużo, a mam raczej mało aktywności fizycznej i niewiele wsakzuje na to żeby to uległo drastycznej zmianie
  • Odpowiedz
@dominowiak: aby ocenić, czy to ma sens, wskaż swoje parametry (wiek, waga, CPM, rodzaj i intensywność codziennej aktywności, liczba posiłków w ciągu dnia) i ogólnie pokaż dzienny jadłospis. Na tę chwilę taki posiłek wygląda po prostu biednie i głodówkowo. Też chcesz to jeść x2 w ciągu dnia, co zabija ideę zbilansowanych posiłków. Taka restrykcja i „chuda dieta” w dłuższej perspektywie może przynieść więcej szkody niż pożytku (nie tylko osłabienie organizmu, ale
  • Odpowiedz
  • 0
. Też chcesz to jeść x2 w ciągu dnia


@ismenka: co najwyżej 1 raz w tygodniu :D
po prostu robię sobie zestawienie rzeczy które mi pasują smakowo i które warto powtarzać co jakiś czas.
Jadłospisu jako takiego nie mam.
Ze względu na tryb i godziny pracy - śniadanie zwykle jem około godz 8. staram się nie przekraczać 400 kcal (często jajka lub owsianka/mleczne)
obiad/lunch około 13 jako główny posiłek - nie
  • Odpowiedz
ważę w #!$%@? za dużo, a mam raczej mało aktywności fizycznej i niewiele wsakzuje na to żeby to uległo drastycznej zmianie


@dominowiak: To że ważysz za dużo to z pewnością konsekwencja wielu, wielu lat zaniedbań. Nie zmienisz tego teraz w kilka miesięcy. Tzn, zmienisz ale nietrwale. Twój organizm się przyzwyczaił do takiego stanu w jakim jest i bardzo nie chce zmian. Im szybciej i drastyczniej będziesz próbował to teraz zmienić tym
  • Odpowiedz
@dominowiak:

co najwyżej 1 raz w tygodniu

jadłospisu jako takiego nie mam

nie za bardzo mam wpływ na to co jest

jeden z wielu elementów jadłospisu


Kurde, to co dupę zawracasz? XDDD Na dietę się patrzy holistycznie, a nie tak wyrywasz jeden posiłek i nad nim medytujesz. Jedz zdrowo, bilansuj, obserwuj. Powodzenia.
  • Odpowiedz