Wpis z mikrobloga

Przewinąl się dzisiaj na tagu film niby o "przegrywie" a że ja różne filmy sobie oglądam, to postanowiłem se go włączyć.
Kuhwa co to jest za gówno, jakiś kuhwa mega oskariat, film zaczyna się od jakiejs Julki która otrzymuje 3k wypłaty z jakichś tik toków, matka lekarka , bogactwo mega banany, jakieś kuhwa tysiące jakichś followersów, wszystkie koleżaneczki bogate do liceum ferrari jezdza, chady w willach mieszkają, wszyscy mają wszystko na tacy.
W tym filmie ten gość z kwadratową mordą i wysokim social skillem to niby przegryw xd
Jak współczesne Julki oglądają takie gówno na tych netfliksach czy czymś tam to nie ma się co dziwić że są jakie są
Tego gowna się oglądać nie da, wyłączyłem. #przegryw
anonanonimowy321 - Przewinąl się dzisiaj na tagu film niby o "przegrywie" a że ja róż...

źródło: Screenshot_20230317-202752~2

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@StanMarsh93 ogladalem wiele lat temu, choc dalej pamietam i nawet w grze mam postac z nickiem Scarlite, jak dziewczyna z gry
Jak sie okazalo na koniec, ze ona odjechala pociagiem, a reszta to jego wyobraznia, to mnie zniszczylo xD
  • Odpowiedz
@StanMarsh93: Właśnie to obejrzałem, dzięki za rekomendację miras. Dawno nie widziałem tak dobrego filmu jak Fusi.
Powiem tylko, że jeśli przegrywy na Islandii tak żyją, to ja chyba tam chcę :D Bo co z tego że gnoili go w robocie jak wielu, mieli go za dziwaka, a nawet zrobili z niego zboczeńca. Chłop żył na takiej stopie jakiej nawet 1% polskiego przegrywu nie uświadczy.
Dobra robota, miał hajs na drogie hobby,
  • Odpowiedz
@johnkashtan: Jestem po seansie, bardzo mi się podobał. Przestroga dla wiązania się z ludźmi zaburzonymi bądź w depresji, możesz się poświęcić dla tej osoby a i tak nic z tego ostatecznie nie wyjdzie.
  • Odpowiedz