Wpis z mikrobloga

zero? Dupy chcą równouprawnienie wiec nie rozumiem czemu dla nich taniej

Jakich dziewczyn się spodziewacie w takich miejscach? Przecież coś musi być nie tak jeśli decydują się iść na taka imprezę


@marcus777: Sam sobie odpowiedziałeś czemu kobiety powinny mieć wejście na takie imprezy za darmo. Normalna, ładna i ogarnięta kobieta ma tyle opcji do poznania faceta, że dla niej pójście na szybkie randki za które ma zapłacić to jak pójście na
@CloudSpanner: to trochę bajt z mojej strony. Ze strony biznesowej zgadzam się z podejściem organizatorów, ze strony społeczeństwa tępie stawianie na piedestale.
Jakiej mediany wieku kobiet spodziewasz się w tej grupie 20-30. Jak wygląd tych dziewczyn? Chyba już tam byłeś
Jakiej miedziany wieku kobiet spodziewasz się w tej grupie 20-30. Jak wygląd tych dziewczyn? Chyba już tam byłeś


@marcus777: Osobiście 2 razy zapisałem się na szybkie randki i 2 razy zostały odwołane z powodu braku wystarczającej liczby kobiet (chłopów było zapisanych z 15, kobiet moze z 4-5). Z tego co czytałem inne wpisy na wykopie to kobiety zwykle raczej przeciętne ale i czasem trafiają się jakieś perełki.
@marcus777: u mnie był chyba wiek 22-29 i w zasadzie w tym przedziale się mieściły, większość koło 23 lat, jedna później się dowiedziałem, że miała ponad 30 i dziecko nastoletnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakoś tak 4-6/10 i jedna 7-8/10
Niektóre nawet nie ukrywały, ze przyszły tylko z nudów bo organizatorzy namawiali je na przyjście darmowa wejściówka xD


@Eugeniusz_Zua: To kolejny problem "szybkich randek". Część kobiet idzie tam po prostu z nudów i o ile nie pojawi się tam Klaudiusz albo Oskar Deweloperski to po tej 5 minutowej rozmowie za którą zapłaciłeś kończy się wasza znajomość xD.
Normalna, ładna i ogarnięta kobieta ma tyle opcji do poznania faceta, że dla niej pójście na szybkie randki za które ma zapłacić to jak pójście na divy u faceta, który nie może zaruchać - czyli nic czym sie chwali publicznie.


@CloudSpanner: Nawet nie ładna a totalna przeciętniara, która po prostu nie obżera się jak świnia.
sprawdziłem teraz stronę szybkich randek i kobiet więcej jest w grupie 40+ oraz… speed dating dla wysokich xD


@Eugeniusz_Zua: 40+ czyli już różowe desperatki oraz "randki dla wysokich" czyli pewnie kobiety od 170cm a faceci od 185cm+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aaa czekaj i pamiętaj wzrost nie jest ważny i właśnie dlatego robią specjalną grupe DLA WYSOKICH xD.
@mosin-nagant: może dlatego że nie występuje coś takiego jak wolne różowe, poza skrajnymi przypadkami defektów urody i problemów z głową.
A dziś deficyt różowych jest tak ogromny, że próg wejścia dla nich spada poniżej jakiejkolwiek akceptowalnej normy.