Wpis z mikrobloga

Mirki biznesu. Jak pozyskujecie opinię google od klientów? Ja proszę osobiście i wręczam kartkę z QR oraz krótką informacją jak bardzo jest to dla mnie ważne. Zawsze słyszę, że zrobią i nic się nie dzieje. Dodam, że klienci są zadowoleni z usług. Zawsze wracają. Wpadłem o pomyśle cashback, powiedzmy, że za opinię wracam 5zł (uzasadniając wzrot opniżeniem kosztów reklamy w sieci). Dacie jakieś pomysły? Co myślicie o moim?
#firma #biznes #reklama #jdg #google #opinienagoogle #pomyslnabiznes #uslugi
  • 8
@Harry_Hole: ja kiedyś kupiłem produkt produkt za ok. 100 zł, a sprzedający powiedział że sprzeda mi go za 80 zł, jeśli po powrocie do domu wystawie mu dobrą opinię w google. Poczułem się zobowiązany, zrobiłem to, a on niedlugo potem usunął mój komentarz xD
@Harry_Hole: ja nigdy nie wystawiam jak mnie ktoś poprosi, szczególnie jeśli jest nachalny. Takie karteczki od razu idą do kosza. Jakby ktoś miał obiekcje to nab pewno byś miał mnóstwo opinii, jak mało osób wystawia to znaczy że raczej jest OK, skoro nie narzekają. Możesz spróbować opcji z rabatem jak ktoś wyżej podpowiedział, tylko też się nie spodziewał prawdziwej opinii wtedy - jak ktoś obiecuje rabat to głupio mu wystawić mniej
@Harry_Hole: kupowanie opinii, tak jak niektórzy tutaj radzą to śliska sprawa. Unikał bym takich transakcji gdzie ktoś wystawia komentarz w zamian za profit. Lepiej skupić się na Ads, rozwoju strony firmowej. Algorytmy badają korelację oferty z tym co się dzieje na stronie firmowej