Wpis z mikrobloga

@Szumrzeczny:
Tu nie chodzi o samo hejto, bo to jest portal ze swoimi problemami i plusami.

Obecny wykope przegrywa w ilości i jakości treści z wykopem sprzed nawet kilku miesięcy.
A winna jest tylko i wyłącznie administracja. Wykop zniechęcił do siebie więcej użytkowników niż hejto kiedykolwiek zobaczy.
  • Odpowiedz
@m__b michal jak to czytasz to przestan szkalowac przegrywow z moderacja bo my jedyni jestesmy lojalni, najbardziej aktywni na wykop i od poczatku plulismy na cuckoldy z hejto
  • Odpowiedz
@Szumrzeczny: Odejmij patogale, patostreamy, tagi dla inceli i Orlen to trochę te słupki polecą w dół. Hejto ma content, a Białek szambiarki z wpisami ludzi sfrustrowanych i trolli.
  • Odpowiedz
@Szumrzeczny: no fajnie fajnie ale kiedyś się klikało plus w gorących i wpis magle np z 2137 miał 2200 - odkąd jest kolejny nowy Wykop to nigdy tak nie było, nawet po wejściu we wpis i odświeżeniu jest tylko ten który się dało, wydaje mi się że to najlepszy przykład na to że ruch na stronce się #!$%@?ł
  • Odpowiedz
  • 1
Jak mi się przed "nowym wykopem" w miarę dobrze tu siedziało, tak teraz siedzi się źle. Zarówno tu jak i hejto. Średni czas dzienny używania apki mocno spadł, a przez chwilę na początku nawet wyinstalowałem. Trzeba było się postarać żeby tak coś zepsuć, aż dziwne to dla mnie. Jakby ktoś to celowo zrobił.
  • Odpowiedz