Wpis z mikrobloga

#squash
.sporo osób zaczyna przygodę ze squashem i ma wiele pytań w związku z tym ale ja wam powiem ze kilka osób pisze żeby wynająć trenera chociaż na parę lekcji. I ja się pod tym podpisuje rękami i nogami. Nie gram profesjonalnie i nigdy nie będę ale moja technika po 6 lekcjach uważam że bardzo się polepszyła nie mówiąc już o celowości uderzeń czy w ogóle grania. Śmiało można se popykać parę razy ale uważam że hak komuś podejdzie to naprawdę trener jest mocno wskazany jeżeli chcecie czerpać więcej radości z gry :)

Może ten wpis komuś zaoszczędzi teoche czasu na szukaniu info o squashu heh :) miłego wieczoru życzę!
  • 1
@Insiders: Technika uderzenia raczej nie zmieni sie specjalnie po 6 treningach, do tego trzeba duzo powtarzalności. Natomiast większość początkujących nie jest świadoma podstaw. Jak sie ustawiać przy odbiorze serwisu, w trakcie wymiany, podczas uderzeń itp. Ta świadomość daje dużego boosta na start. Mi pozostaje sie podpisać pod Twoim postem.

Od siebie mogę dodać, ze nie każdy trener będzie nam podchodził. Przerobiłem kilku i tylko jeden potrafił mnie odpowiednio pokierować.