Wpis z mikrobloga

Jak to jest że gość kradnie czyjś content, wrzuca to na kanał i jeszcze sobie to monetyzuje reklamami?
Gdzie podziała się zasada youtube: nie można ponownie wykorzystywać cudzych treści
Ja ostatnio dostałem demonetyzacje kanału za to że wrzucam gameplay'e z gier (no commentary) i nie dodaje żadnej wartości do nich, a tu chłop kradnie i jeszcze ma reklamy co jest
#youtube #highleague #famemma
Pobierz
źródło: Bez tytułu
  • 11
@Yagami: jezeli chlopek cos zmienia w tych filmach lub dodaje montaz (chyba) to mozna tak robic, duzo kanałów shoterskich lola zagranicznych ma monetyzacje a nic za bardzo nie robią, najważniejsze żeby te filmiki nie były takei same
@Yagami: ma nałożone filtry na tych obrazach przez co algorytm yt nie wykrywa, że dużo shotow jest już z tym co dodaje.. Seba ma na przykład demontyzacje kanału
@Yagami: Ludwiczek nie jest byle kim, myślę, że mógłby się zmierzyć z Dubielem jak równy z równym, a nie zapominajmy, że Dubiel wytrzymał walkę z Alberto, który toczył wyrównany bój z Tyborim, który pokonał Denisa Załęckiego. Chodzi mi o to, że Ludwiczek to właśnie sylwetkowo i siłowo taki Denis Załęcki, tylko z lepszą kondycją, więc jak najbardziej Daro miał prawo się cieszyć że rozwalił prawilniaka.
@Dejwor: żaden montaż, żadne filtry nie uchronią przed demonetyzacją. Na dzień dzisiejszy rok 2023 jak chcesz kraść czyjść kontent to musisz umieścić tam samego siebie lub mikrofon i to komentujesz ( w ten sposób dodajesz coś nowego wartościowego) wszelakie kompilacje funny moments już nie zmonetyzujesz bo to ty nie jesteś autorem tych treści. Przekopałem twitera i reddita o tym
@odyn88: ty myślisz że jakiś filtr uchroni przed demonetyzacją? To czemu s4ba stracił Partnera bo nie używał filtrów? xd nagrywanie czyjegoś contentu i nawet jak dodać tam cuda na kiju to nadal nie twój materiał. YouTube z 3-4 lata temu dostał 100 mln dolarów kary właśnie za takie akcje że ludzie kradli czyjąś prace i wrzucali do siebie. Teraz zmieniają się zasady. W tym roku biorą się za gameplay'e no commentary,
@Yagami: njn który robi shoty XI, mateirały mają po 20min a jedyna co dodaje to chat i przejscia, ale to chyba kwestia czasu jak dostanie demonetyzacje, duzo kanałów zagranicznych lolowych nadal na monetyzację i to bardzo długo nie wiem to chyba trzeba trafić by ci ją dali :D