Wpis z mikrobloga

@missioncritical

po złożeniu wniosku otrzymasz te środki.


Żaden wniosek, normalna onlinowa dyspozycja jak przy przelewie.

Czyli to nie jest jak konto w banku, sam to przyznajesz.


Jest i wcale nie przyznałem, że nie jest.

Nie masz do nich bezpośredniego dostępu.


Mam.

To nie jest jak konto w banku.


Status środków jest analogiczny.

Albo Cię okłamali w banku albo ktoś na temat ppk. Moje konto w banku działa jednak inaczej niż ppk.


Mówisz
Jest i wcale nie przyznałem, że nie jest.


@EpicKris: bo przeczysz sam sobie. Niby konto takie samo, ale karty do niego nie masz, niby takie samo, ale nie wypłacisz ile ci pasuje tylko całość, niby takie samo, a ale nie wpłacisz ile chcesz XD. Głupoty opowiadasz, że aż zęby bolą.

Jeśli ty nie rozumiesz, że bycie w PPK wcale nie wyklucza możliwości inwestowania tej kasy poza PPK to chyba nie mamy
@missioncritical

bo przeczysz sam sobie.


Bzdura.

Niby konto takie samo, ale karty do niego nie masz


Do lokaty też nie masz karty. Co za szok.

niby takie samo, ale nie wypłacisz ile ci pasuje tylko całość


Z lokaty też nie wypłacisz inaczej niż całość. Co za szok.

Głupoty opowiadasz, że aż zęby bolą.


Mocne słowa jak na kogoś takiego jak ty xD

to jesteś w PPK żeby wypłacać z tego pieniądze i
@missioncritical

dobra, bo dopiero teraz zauważyłem żeś naczelnym obrońcą PPK na tym portalu. Trolluj dalej chłopku i całuski!


No bo jak piszesz bzdury to będę to prostował, jeszcze ktoś tu wejdzie i w nie uwierzy xD trollujesz ty jak na razie.
No bo jak piszesz bzdury to będę to prostował, jeszcze ktoś tu wejdzie i w nie uwierzy xD trollujesz ty jak na razie.


@EpicKris: ja bzdury? To ty piszesz, że PPK jest jak konto w banku, ale potem sam piszesz, że jednak bardziej jak lokata (tylko że państwowa, długoterminowa). To się zdecyduj czym to jest.

No i wiara w to, że w państwie, w którym ktoś bezprawnie wydaje 60 baniek na
@missioncritical

ja bzdury?


Tak.

To ty piszesz, że PPK jest jak konto w banku, ale potem sam piszesz, że jednak bardziej jak lokata


Jak konto w banku, jak lokata w banku, jak ikze/ike. Same thing. Status środków jest analogiczny.

No i wiara w to, że w państwie, w którym ktoś bezprawnie wydaje 60 baniek na wybory, które się nie odbyły, w państwie w którym bezprawnych decyzji władza dopuszczała się już wielokrotnie, omijając
Jak konto w banku, jak lokata w banku, jak ikze/ike. Same thing. Status środków jest analogiczny.


@EpicKris: ok, w twoim świecie widać tak jest. Nie będę się spierał ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jak mają to zrobić skoro mogę w dowolnym momencie wypłacać kasę z PPK?


@EpicKris: Mam ci to technicznie wyjaśnić, czy jak? Sam przywołałeś przykład Grecji z bankami - może tak jak tam zrobili z
@missioncritical

ok, w twoim świecie widać tak jest


Jest taki w rzeczywistości ¯_(ツ)

Mam ci to technicznie wyjaśnić, czy jak?


Jakbyś mógł...

Sam przywołałeś przykład Grecji z bankami - może tak jak tam zrobili z bankami i wypłatami?


Nie przywołałem takiego przykładu, ale ok xD

ok, w twoim świecie tak jest, spoko


Jest taki w rzeczywistości.

Nie trzymam dużych środków w banku, bo lokaty to marna inwestycja. Nawet teraz.


Nie to
@Logytaze: No dokładnie, wydam na zapiekanki w Mielnie. Tracę składki i potrącany podatek, ale nadal jestem do przodu względem tych którzy rezygnują. Porównuję tylko rezygnację do zostania tam, bo dyskusja o tym czy trzymać tam pieniądze przez 30 lat to zupełnie inna dyskusja (spoiler alert: nie trzymać)