Wpis z mikrobloga

Pamiętacie królową powrotu witecką? XD No mi sama o sobie przypomniała prując się że Jos to buc bo nie pogratulował Checo. XD

A wiecie co jest najlepsze? Że pogratulował ale i tak jej nie pasuje bo od niechcenia, a dodatkowo Max to obrażony chłopczyk. XD

Trochę to śmieszne gdy #powrutcontent drukował sobie koszulki z cytatem RK "Każde miejsce poza pierwszym jest słabe" a srają się (bo oczywiście znalazła sobie poklask) o podobną mentalność.

Daleko mi do puszkarza ale ja tę mentalność rozumiem - zarówno jak i u Maxa, RK, Leclerka i kogokolwiek - oni są tam po to żeby być pierwsi i nie będzie ich nigdy cieszyć że ten drugi wygrał - kwestia tylko czy będą udawać pod publiczkę czy nie.

W komentarzu ciąg dalszy i wspomniana koszulka.
#f1
DaaJay - Pamiętacie królową powrotu witecką? XD No mi sama o sobie przypomniała prują...

źródło: temp_file.png258089907730436926

Pobierz
  • 10
@DaaJay: trochę #!$%@?ąc od tematu. Ona zrobiła coś niebywałego, opisała dramat dzieci chorych na raka lepiej niż większość fundacji i organizacji pozarządowych. jej siostrzeniec Pan Torpeda był bohaterem smutnej historii walki o każdy dzień życia którą sam przeżywałem.

Początkowo patrzyłem na jej profil by pośmiać się z wpisów z Hungaroringu, koszulek, odklejek. Z czasem zacząłem tam mocno przeżywać... uleczenie, radość a chwilę później nawrót choroby i śmierć w olbrzymim cierpieniu. Ehh.
@Raa_V Rzeczywiście była taka akcja i tutaj szacunek za pisanie o tym, szczególnie że temat dotyczył jej rodziny więc łatwe to pewnie nie było.

Będąc w temacie to mnie naprawdę ta nagonka na lekarzy w tym kraju dziwi, zasługują na szacunek za pracę w naszych polskich warunkach, a często spada na nich odpowiedzialność za decyzje polityków, mogą tylko usłyszeć "niech jadą" itd. Trochę to jest przerażające, mało w którym kraju opieka medyczna
@DaaJay: Dokładnie, może zejdzmy z Polityki ale w tym kraju Politycy prowadzą wieczną wojnę. Z Nauczyeliami, Lekarzami, Prawnikami, Przedsiębiorcami itd. Łatwiej szczuć niż budować. #!$%@?ć wszytkich pracujacyh, #!$%@?ć klasę średnia i dawać zasiłki, zwiazać uzaleznić, zabrać mozliwości i wolnosc. Idealna utopia każdego #!$%@? poiltyka od lewej do prawej.