Wpis z mikrobloga

#lego #legotechnic

Bardzo przyjemny i ciekawy model. Prezentuje sie naprawde dobrze. Na plus na pewno ilosc elementow na ta cene. Rozbudowany i interesujacy silnik W16, duzo lepszy niz te oklepane i proste V6 i V8. Fajna kierownica i kozacki spojler. Minusy to 50 naklejek do wlepienia w trudno dostepnych miejscach, np. na fotelach i na dyfuzorze. Brak dyfra i malo sztywny przod auta. Moja ocena 8/10, miejsce egzekwo z McLarenem.
ExtraPensja - #lego #legotechnic

Bardzo przyjemny i ciekawy model. Prezentuje sie na...

źródło: IMG_20230323_130714

Pobierz
  • 15
@Budo: Jak nie gustujesz w technicach to mozesz sie troche nawkurzac. Styl budowania tego pojazdu jest troche specyficzny. Warto miec chude i dlugie palce bo trzeba sie troche nagimnastykowac laczac niektore elementy karoserii. W porownaniu z McLarenem trudniej sie go skladalo. Ale prezentuje sie dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ExtraPensja: nie no ja lubię Technic, ale obecnie nic dla mnie nie ma do wyboru fajnego... a nie chcę kupować nic super drogiego, bo mnie obecnie nie stać. Myślałem o tow trucku, ale jakoś mnie za serce nie chwycił ogólnie. Ze składaniem nie będzie problemu, ale dzięki za ostrzeżenie :)
@Budo: Myslalem, ze nalezysz do tych bardziej systemowych fanow.
Nad tow truckiem nie zastanawiaj sie - jest mistrzowski. Jak na ta cene oferuje multum funkcji, duzo silownikow pneumatycznych i liniowych, sporych rozmiarow, ciekawy silnik... Moglbym wymieniac w nieskonczonosc jego zalety. Jedynie widelec do holowania troche taki malo... wydajny, ze tak to ujme. Ciezko cos dopasowac zeby dobrze holowal a pojazd nie spadal z widelca. Lepsze byly w starych modelach gdzie kolami
@ExtraPensja: wiem, że tow truck to dobry model, ale jakoś nie przemawia do mnie wyglądem. Poza tym ja lubię fajne zawieszenie w modelach, a tow truck nie ma ;)
Jestem pół na pół systemowiec/technic/inwestor
@Budo: Pewnie o naklejki Ci chodzi na nim? Byla burza w necie jeszcze przed premiera, wieksza czesc byla negatywnie nastawiona do tego ale mi zupelnie nie przeszkadzaja. To pewnie Arocsa masz w kolekcji? Nie moge przebolec, ze nie kupilem go wtedy gdy kosztowal 800 zl, ehhh... Amorki fajna sprawa ale modele w ktorych je obecnie instaluja czyli te wielkie modele to z kolei nie dla mnie. Charger jest super, Raptor mnie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.