Wpis z mikrobloga

Taka mnie rozkmina naszła xD Czy może mam kryzys wieku średniego co jest następstwem wejścia do klubu #wykop40plus ? Jedni kupują sobie Porsche a Ci, których na to nie stać to robią tak jak my (my - czyli ja i żona z klubu #wykop30plus ) chodzimy na imprezy albo na koncerty? No powiem Wam serio, że przez całe swoje nastoletnie i dwudziestoletniioparoletnie życie nie ogarnąłem tyle koncertów ile przez ostanie parę lat! Jesteśmy mega podjarani kiedy możemy wyjść na imprezę i wbić się w tłum, przy okazji poznać nowych ludzi i sobie ponawijać. Co do koncertów to bierzemy wszystko: przykład? nie lubię np. jazzu, ale jak w okolicach był koncert jazzowy Seniora Dębskiego bo poszliśmy bo stwierdziliśmy, że warto poznać jak to wygląda. Ostatnio był np. Ksysiu Zalewski, Organek jutro #ratkru za tydzień z hakiem #mioush a potem Obywatele Republiki.
No generalnie to kocham #muzyka
love
acidd - Taka mnie rozkmina naszła xD Czy może mam kryzys wieku średniego co jest nast...
  • 5
@szzzzzz: a jeszcze taka ciekawostka: byliśmy na Męskim Graniu z Mireczkiem i jego żoną i to było prze mega super doświadczenie :) Zwłaszcza jak przegadaliśmy 3 godziny przy stoliku zanim poszliśmy pod scenę xD
@acidd: Po prostu masz czas, kasę i ochotę, czyli coś czego większość ludzi nigdy nie osiągnie razem, bo zazwyczaj trzeba wybierać dwie rzeczy z trzech. Tylko pogratulować.

Choć nie wiem co ludzie widzą w piwnicznej "imprezie" na kilkanaście ludzi, którzy gibią się pod ścianą jak dzieci na przedszkolnej dyskotece (tyle że z piwem w ręce), a pan "artysta" nawet nie śpiewa tylko się gibie do nagrania i mikron ma tylko po
Tytanowy_Lucjan - @acidd: Po prostu masz czas, kasę i ochotę, czyli coś czego większo...

źródło: mlody-dorosly-stary-czas-pieniadze-energia

Pobierz
Choć nie wiem co ludzie widzą w piwnicznej "imprezie" na kilkanaście ludzi, którzy gibią się pod ścianą jak dzieci na przedszkolnej dyskotece (tyle że z piwem w ręce), a pan "artysta" nawet nie śpiewa tylko się gibie do nagrania i mikron ma tylko po to by sobie pogadać w przerwie xD


@Tytanowy_Lucjan: Tak tak, rat kru jest specyficzny i zalatuje trochę taką menelską domówką xD ale ja lubię takie klimaty też.