Wpis z mikrobloga

Myślę że putin jest im starszy tym bardziej grozniejszy.
Nie daj Boże okaże się nieuleczalnie chory i będzie o tym wiedział, myślę że będzie chciał zaistnieć jako wielki przywódca Rosji jak jego poprzednicy, o każdym uczylismu się w szkole i to postacie zapamiętane na zawsze.

Według mnie są dwa warianty które prawie napewno zrealizuje (chyba że umrze z zaskoczenia)

Wariant A : Wojna atomowa zagląda przejęcie całej Ukrainy następnie marsz na Kraje NATO

Wariant B : Zmuszenie światowych mocarstw pod groźba zagłady świata do podpisania aneksji Ukrainy i za jakieś paręnaście lat Rosja znów będzie chciała uderzyć na zachód tylko tym razem już z naszej granicy.

A Wy co myślicie? moim zdaniem zranione zwierzę będzie kąsało do zwycięstwa.

#wojna #ukraina
  • 19
@Pingpong89: wariant A: jak mają zrobić marsz na NATO jak będzie wojna atomowa i zagłada ludzkości, weź się zdecyduj na jakąś opcje

wariant B: NATO też ma taką broń i może odpowiedzieć, na pewno marzeniem putina jest zapisać się jako ten który zniszczył świat w tym mateczke rassije
@Pingpong89: Ty myślisz, że Włodek może sobie odpalić sam niuki? Mimo wszystko w tym chlewie zwanym rosją są poważni goście na ważnych stanowiskach. W czasach zimnej wojny przez kilkadziesiąt lat szykowali się do uderzenia na zachód i jednak mimo wielu jastrzębi, #!$%@? przywódców i zapijaczonych ludzi nie doszło do żadnego ataku, tym bardziej nuklearnego. A gdzie ZSRR razem z demoludami jak Polska, Czechosłowacja, Węgry, DDR, Bułgaria do teraźniejszego tworu i zacofania?