Wpis z mikrobloga

@hsossd: @Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU @PonuryBatyskaf no ogólnie na reddicie jest cała masa postów sfrustrowanych facetów, gdzie zostali niejako zmuszeni* do otwarcia związku i ich normictwo zderzyło się ze ścianą xd Nie mogą znaleźć żadnych dziewczyn, samo bycie otwartym lub poli dodatkowo przeszkadza, bo żadna kobieta nie chce być jakimś dodatkiem do obiadu lub jednorożcem. Opisują jak nawet z dziewczyną robią sobie profesjonalne foto sesje ale to nic nie daje, bo są brzydkimi zwyklakami
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: jak ktoś ma totalnie zamknięta głowę albo nigdy nie miał dużego pożądania to nie zrozumie. Mój każdy związek się #!$%@?ł bo jestem hiperseksualny i jeszcze nie trafiłem kobiety która by mi dorównała temperamentem mimo, że wszystkie lubiły seks i tak obiektywnie był często. A jak już zamieszkałem z dziewczyną to kaplica. Wcześniej to wiadomo za każdym razem jak się spotkaliśmy to seksik a tu nagle jesteśmy razem cały czas, przez
@West__: wyglądają jak wyrzeźbieni przez samego Fidiasza, nie dziwie się że Polki wolą czarnych książąt nawet za cene bycia tylko i wyłącznie betapaszportem, porównajcie sobie z typowym czerwonoskórym polaczkiem z brzuchem piwnym który jedyny sport jaki zna to sprint od lodówki do telewizora. Najlepsze że taki murzyn nawet nie musi sie starać, oni wszyscy są od urodzenia mezomorfikami, więc wystarczy że sobie pospacerują, ponoszą zakupy ze sklepu do domu i zjedzą