Wpis z mikrobloga

,,Tylko prawda jest ciekawa,, to głupie haslo wymyślone przez kresowego odklejenca mackiewicza autorytet katonacjozjebów. Prawda nie jest ciekawa tylko konieczna żeby ten głupi naród przetrwal.
Ja mówię prawdę a Ziemkiewicz, Zychowicz, bartosiak ślazyk i inni moi wrogowie kłamią. Wolski nie klamie ale zadaje się z kłamcami przez co tez jest kłamca i tyle

#napierala
  • 6
  • Odpowiedz
@aarrttkk: Btw Józef Mackiewicz uważał się właściwie za Litwina (za swoją ojczyznę uważał Wielkie Księstwo Litewskie), a jeszcze przed wojną przeszedł na prawosławie. Był też krytyczny wobec nacjonalizmów, które jego zdaniem utorowały drogę bolszewizmowi. "Narodowość: antykomunista" jak lubił o sobie mówić.

Oczywiście dla doktorka jeden z największych polskich pisarzy XX wieku to jakiś tam kresowy świr niewarty uwagi, więc jak najbardziej jestem w stanie sobie wyobrazić jak robi z Mackiewicza autorytet
  • Odpowiedz
@Soongoku: Nie wiem, kiedy wypłynęły jego audycje radiowe zamilkł. Możliwe że te zdjęcia z wakacji to były od niego. xD

Jak wróci, to wrócę do omawiania kolejnych odcinków jego antyklerykalnego show, obecnie nie widzę sensu.
  • Odpowiedz