Wpis z mikrobloga

"debatach" i "debatowaniu" ustami szefa BBNu:
"(...) można było ulec złudzeniu iż debata na temat strategii państwa (...) odbywa się na forach publicystycznych albo w mediach społecznościowych. Szanowni Państwo - TAK NIE JEST - miejscem właściwej debaty która prawdziwie kształtuje bezpieczeństwo państwa są najważniejsze organy państwa"
Trochę jak w szkole gdy pani profesor wspomina uczniów bez nazwisk, a wszyscy odwracają się w wiadomą stronę.
#geopolityka #bartosiak #wolski
  • 25
@wolskiowojnie: "A ja i tak się hamuję bo mam większe organiczne zasięgi niż JB czy S&F zatem moje jechanie po Bartosiaku pompuje jego zasięgi a nie moje. Gdyby nie Piotrek Zychowicz lub Kanał Sportowy to S&F byłoby w relatywnie małej banieczce."

Wydaje mi się że Twoja naturalna skromność jest jedną z głównych przyczyn dla których jesteś tutaj tak lubiany.
Co do S&F - wypominanie im że zdobyli większe zasięgi dzięki innym
@mlek: nie tylko twoje pieniądze wydają, ale tez potencjalnie krew.
Według wolskiego „oni są mądrzejsi wiec wiedza lepiej od ciebie”. Klepie farmazony ze nie ma debat o transplantologii czy innej kardiochirurgii bo przecież czerń się nie zna i zostawmy to ministerstwu zdrowia. Bo przecież ileś tysięcy lekarzy w Polsce nie musi uczestniczyć w takiej debacie. Analogicznie według wolskiego jest z modernizacją wojska i obronności.
Typowe komusze zaleciałości.
W tych krajach gdzie
nie robić fejmu idiotycznym pomysłom jak ANW


@wolskiowojnie: przecież ty nic z tego nie zrozumiałeś xD

rimmlandowaniu sworznia hertlandu tj machaniem trupem McKindera w powietrzu.


@wolskiowojnie: przecież to, co robią teraz anglosasi, to czysty Mackinder. Wspierając Ukrainę blokują konsolidację euro-azji, co równocześnie jest w interesie narodów europy wschodniej.