Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Moja przyjaciółka zaliczyła ogromny glow up.
Przyjaźnimy się od 5 lat, odkąd zaczęliśmy studia, gdzie tam się poznaliśmy.
Od razu złapaliśmy dobry kontakt i tak zostało. W tym czasie byłem w jednym czteroletnim związku, teraz jestem na skraju rozstania z obecną dziewczyną (brak pomysłów na wspólną przyszłość, zupełnie inne charaktery).
Z przyjaciółką od tych lat zawsze się dogadujemy i w zasadzie regularnie widzimy się 4-5 razy w miesiącu. Zawsze miałem tylko przyjacielskie relacje i nic poza tym. Ostatnim czasem zaliczyła ogromny glow up, stała się bardzo atrakcyjna i porostu zaczęła mi się wizualnie bardzo podobać. Teraz gdy się spotykamy cieszę się nie tylko z powodu, że widzę się z moją przyjaciółką, ale również, z bardzo atrakcyjną kobietą.
Tak sobie myślę co robić, zakończenie mojego związku to na pewno tylko kwestia czasu... czy po jakimś czasie spróbować zacząć się angażować w coś więcej niż przyjaźń?
Patrząc rozsądkowo dogadujemy się bardzo dobrze, lubimy ze sobą spędzać czas, mamy wspólne pasje i hobby więc czy było by to złe posunięcie spróbować zbudować z tego związek...
#zwiazek #zwiazki #milosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: zawsze ryzyko jest
ale np ja jestem z przyjaciolka, choc nie nalismy sie az tak dlugo jak wy
ale zaryzykowalem, mielismy po drodze dwa rozstania krotkie, po 3-3 miesiace, ale ciagle sie przyjaznilismy, nawet za reke chodzilismy po rozstaniu, co bylo juz moze troche dziwaczme, ale zle sie czulismy idac inaczej

w tym roku mija 25 lat razem
czasami ryzyko sie oplaca