Wpis z mikrobloga

Z czym jecie groszek oprócz sałatki jarzynowej i zupy mrożonki?
Już 3 raz miałam ból d.. o groszek w swoich daniach. Dziwi mnie to trochę bo groszek jest ogólnie dostępny w sklepach od zawsze, jest neutralny w smaku, smaczny i tani.
Nie rozumiem tego, zasrać całą pizzę gorzką rukolą: bosko (włosi nam kazali), dać groszek do dania (jak wszyscy anglosasi): bleh, nie chce ()
Sama uwielbiam zielony groszek. Daję bo na kanapki jako pastę, robię z niego humus, jest składnikiem ragu mięsnego do cannelini czy do faszerowanych papryk, kurczaka. Żadna roślina strączkowa oprócz soi i groszku tak nie komponuje się pod względem smaku z mięsem, farszami i warzywami.
Groszek z obiadem, groszek z jajecznicą, groszek zamiast kukurydzy i wątpliwych paluszków z surimi w ramenach to jest to!
Obiecuję że będzie więcej groszku w moich daniach ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Zdjęcia z internetu, uwaga dla wrażliwych: z groszkiem :D

#gotujzwykopem
arinkao - Z czym jecie groszek oprócz sałatki jarzynowej i zupy mrożonki? 
Już 3 raz ...

źródło: 8d9bc5eeffd77c9aeb41011dac02d377

Pobierz
  • 38
  • 0
ciezko to sie je :D dlatego hejt


@krzysssss: Zaskoczyłeś mnie, nie powiem ;)) Przypominają mi sie te filmy gdzie brytyjska arystokracja kroi zielony groszek na talerzu, jeden po drugim i wsadza go sobie do buzi.
  • 1
No i marchew z groszkiem


@asdfghjkl: A tak, marchewka z groszkiem to klasyka, nawet nie wiem czy taki zasmażany lub pieczony mi bardziej nie smakuje od tego w sosie.
Może dlatego że tak się jadło od dziecka. Jeśli wyeliminujemy ten ciężki sos zostaje marchew z groszkiem i solą, masłem, jak nie chce nam się marchewki to sam groszek.
Sama marchewka bez groszków jest spoko, obrabiana na wiele sposobów, jako surówka, duszona,
@arinkao: Teraz to chyba najcieniściej to robie z niego jakis sos i daje do pasty tak jak np. na tym video .A za gvniaka to normalnie taki z puchy sam ,bez niczego jadłem xd
mwss - @arinkao: Teraz to chyba najcieniściej to robie z niego jakis sos i daje do pa...