Wpis z mikrobloga

@snorli12: słyszałem właśnie, że ma pył ale na szczęście nie jestem wybredny pod tym względem że mi wleci przez słomkę. Normalnie to łykam. Narazie spróbowałem Taragui Maracuya i jest pyszna (podobno 100% naturalny aromat). Canarias wleci następne bo otwieram zgodnie z krótszym zalecanym terminem przydatności. A orientujesz się czy po otwarciu jakoś znacznie szybciej wietrzeje? Dopinam klamrą zawsze
@Aeterna: bardzo dobry wybór. Zróżnicowany, więc można poszukać "swoich" smaków.
Jak już było wspomniane Canarias trzeba dobrze przygotować żeby w ogóle dało się napić, ale jest bardzo fajne ogólnie.
Del Cebador smakowo też topka.
Taragui klasyczne jest jednym z moich faworytów, które często kupuję ze względnu na stosunek cena-jakość
Taragui tropical też dla mnie klasyczek. Piłem często jako początkujący. Fajny smak, ale teraz dla mnie raczej raz na jakiś czas jako
@Elijahu: dzięki za komentarz. Starałem się robić właśnie zróżnicowany dobór, oglądałem kanał na YT "YerbaMateRecenje" ale i inne zagraniczne. Wcześniej miałem jeszcze opakowaniem La Merced Campo Sur oraz La Merced de Campo. Też dobre klasyczne argentynki ale chciałem czegoś więcej jako osoba która wcześniej bez przywiązywania wagi wsypywała do Matero kolejne próbki nie wiedząc co to. Przy zamówieniu jednocześnie omijałem oklepane Pajarito, jakieś Verde Mate i Jaguary