Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Eh Mirki, czuje się wypalony jak #!$%@?. IT here i nie wiem co zrobić. Moja praca "nie jest widoczna" gołym okiem, nie porozmawiam z ludzmi innymi niż z branży o tym, bo jest mina w stylu "co on #!$%@?", pasek na koniec miesiąca dawno przestał cieszyć. Tym czasem ostatnio znajomy stolarz zrobił nam fronty do kuchni, blat, półki, szafkę, poskładał wszystko i cyk, efekt jego pracy za chwile było widać, ok 10h pracy + ileś tam godzin w domu (zamówienie materiałów złożenie) i 1500zł (po znajomości, normalnie pewnie 2x tyle) do kiermany. Inny znajomy elektryk umożliwia ludziom korzystanie z dóbr technologii. Hydraulik to samo. Nawet #!$%@? mam kolege artyste-malarza i ludzie chcą jego wysrywy na sobie tatuować, terminy na rok do przodu xD nie mówiąc o lekarzach i dentystach , a ja #!$%@? umiem tylko pisać śmieszny zlepek słów który mówi komputerowi zrób to i tamto, każdy ma w to #!$%@? począwszy od ludzi w pracy bo tacy C-levels chcą mieć zrobione i srają na reszte, po własna matke, która nawet nie bardzo kuma czym się syn zajmuje i mówi wszystkim że jest informatykiem xD. Z rozowa tez nie porozmawiam, ona jest fotografem i ni #!$%@? nie rozumie co ja tam robie. Poza tym zlepkiem słow nie umiem kompletnie nic. Jestem nogą, wychowywaną bez ojca który ma farta ze za to gówno płacą dobrą kasę bo inaczej nawet tego bym nie miał, ale niczego innego w życiu nie umiem i nawet nie mam gdzie się nauczyć bo nie mam kontaktu z rodziną prócz najbliższej (siostra, mama). O zawodach zaufania publicznego nawet nie myślę..

#pracait #przegryw #przemyslenia #feelsbadman



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Normalnie wbij sobie na YT. Znajdz jakies fajne zajecie. Zacznij je robic po godzinach, hobbystycznie, amatorsko. #!$%@? sie okaze? To nastepne. Za chwile znajdziesz cos dla siebie.

Potem juz tylko to dopracujesz i wyrobisz skillsy i masz juz jakis punkt zaczepienia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Spoko to tylko wypalenie. Zawsze możesz zmienić zawód za zbliżony. Szczególnie jeśli jesteś w IT i klepiesz jakiś kod, to nie będziesz miał większych trudności, żeby zmienić robotę na taką gdzie będziesz miał bardziej namacalne efekty pracy. Osobom, które są wypalone w pracy i chciałyby zmienić na IT będzie znacznie trudniej.

Ja mam kontakt z klientami w pracy i też odczuwam wypalenie. To działa w obie strony. Ten rytm pracy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wiem czy ci współczuć czy #!$%@?ć. Widać, że masz kolego jakiś problem z agresją i nie wiem o co chodzi, ale spróbuję, może coś to da. Jest kilka różnic - po pierwsze, złożyć stół możesz sobie sam, na YT jest milion osób które w tydzień czy dwa rzeźbią kołyskę dla dziecka, kupić narzędzia i materiały też możesz, stać cię. Piękna może nie będzie, ale da się zrobić. Tak samo
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Tu OP
@sberatel: no tak, bo jak nie masz raka trzustki to nie masz hehe kłopotów, patrz mirek w afryce majo gorzej Xddd

@Niedobry : no ja tu mówię o konkretnych zajęciach, mam swoje hobby jakieś przyziemne, ale obecnie metr kwadratowy mojego mieszkania kosztuje trochę, ja nigdy nic nie robiłem w domu i nie chce teraz ścian #!$%@?ć, a nie mialem za mlodu okazji robić takich rzeczy. Kiedyś
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no patrz , ja tez IT, tez programuje do tego , mam pelne uprawnienia elektryka, znam sie dobrze na hydraulice robie papiery na fgaz, i zrobilem juz publicznie 4 lazienki mam nawet swoje porfolio na fb, do tego wyremontowalem 2 domy i 2 mieszkania i wiesz co ? 3 miesiace temu rozwiodla sie ze mna zona (lekarka) i to jeszcze jak byla w ciazy ze mna z drugim dzieckiem....
  • Odpowiedz