Wpis z mikrobloga

Wydawałoby się, że ludzie, którzy interesują się polityką, śledzą swojego Tuska, czytają, oglądają, analizują...
Potrafią czytać i oglądać ze zrozumieniem czy wychwytywać kontekst.
No, ale nie... ciągle ktoś mi próbuje wcisnąć '5TKĘ MENTZENA" jako program.
Czy oni nie ogarniają, że Mentzen jedynie teoretyzował co się sprzedaje w polityce, a cały wykład jest o marketingu politycznym?
To tak jakby Tomasz Lis robił wykład o marketingu jako właściciel gazety i mówił co się sprzedaje w sposób kpiący.
Za każdym razem jak ktoś wspomni "5tkę Mentzena", czuję się, że po drugiej stronie siedzi ameba z IQ 80
Nawet celowe powtarzanie tej "5tki" nie zadziała, bo ktoś się zainteresuje i w 20 sekund się dowie, że to manipulacja.
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa
  • 29
@yahoomlody: jest za gejami, nie jest za LGBT, to są różnice. Ruch LGBT zrobił wiele złego homoseksualistom.
Nie jest za Unią Europejską, ale póki mamy benefity, należy zostać. Jak już będzie za dużo ekologizmu, feminizmu, lgbt i zero growth, nie będzie pola manewru, należy wyjść.
Żydzi w Polsce nie istnieją, ta społeczność jest tak niewielka, więc nie rozumiem dlaczego ktoś miałby się nad nimi schylać. Już mniejszość niemiecka jest większa.
@antywojo ja jestem ciekawy ile oni tych podatkow obniza I czym zalataja dziure budzetowa. W polsce teraz nie ma szans na ciecie zadnych podatkow, jedynie benefity trzeba #!$%@?. I lata splacania pozyczek etc
@antywojo: wychodzisz z bardzo błędnego i częstego przekonania że ludzie na wykopie to debile bo nie rozumieją Pana Sławka (kiedyś to samo było z Panem Januszem) i że gdyby to całe lewactwo posłuchało w szerszym kontekście co Pan Sławek ma do powiedzenia i go na dodatek zrozumieli to by uznali go za geniusza.

Otóż #!$%@? tak nie jest XD

Bardzo duża część wykopków doskonale rozumie te zawiłe mądrości, bo to po
ja jestem ciekawy ile oni tych podatkow obniza I czym zalataja dziure budzetowa.


@biceps35: teoretycznie chociażby samo obniżenie vatu paradoksalnie może przynieść większe dochody do skarbu państwa z racji możliwego konsupcjonizmu. Jednakże to nie zadziała w systemie socjalnym, gdzie panuje rozdawnictwo, gdyż inflacja zżera z miesiąca na miesiąc coraz więcej zarobków przy zakupach na podstawowe cele zakupowe, co w efekcie doprowadza do zmiejszenia konsupcjonizmu, w tym wpływów do skarbu państwa. Stąd
jest za gejami, nie jest za LGBT, to są różnice. Ruch LGBT zrobił wiele złego homoseksualistom.


@antywojo: Też wieże, że to jest co on miał na myśli...Dlatego był to wyjątkowo #!$%@? skrót myślowy ze strony Mentzena, jak użył słowa "homoseksualistów", aby odnieść się do "LGBT". xd
Myślę że on sam powinien to sprostować, ale niestety jeszcze tego sprostowania nie widziałem.