Wpis z mikrobloga

@thority @mati030299

Nie no panowie Audi Cup, ja osobiście nie mam nic do tego turnieju, to jest fajny, młody i perspektywiczny turniej. Natomiast ja oczekuje, wymagam, żądam czegoś więcej. No to po co prezes Levy wybudował ten piękny stadion? Po co zatrudnia uznanych trenerów? Po to żeby chwalić się wygraną w Audi CUP? Panowie powiem tak już od siebie po ludzku, ja tam wolę BMW.
@Mirzani

Nie wiem, co oni mieli w głowie


To co zawsze czyli niewiele. A tak już na poważnie ryzyko wygrania jakiegoś trofeum było zbyt duże, więc decyzja o zwolnieniu zrozumiała. A tak całkowicie poważnie to Mou już wtedy tracił szatnie, więc poszła decyzja o zwolnienieniu, a głupio byłoby zwolnić trenera po wygraniu pucharu gdzie od lat nic nie wygrali, więc wywali go przed samym finałem
@ekjrwhrkjew: Decyzja o zwolnieniu Mou nie była do końca dobra. Tottenham to taki klub mem gdzie piłkarze nie lubią jak się od nich wymaga, bo to z automatu nakłada na nich presje.
Tam panuje mentalność średniego klubu typu gramy sobie w piłkę, jak coś ugramy (top4, jakiś puchar) to fajnie, a jak nie to nic się nie stanie, bo tego od nas nie oczekiwano. "Szczęściem w nieszczęściu" było pojawieniem się tam