Wpis z mikrobloga

Który #iphone teraz ma najwięcej sensu pod kątem aparatu i wideo plus bateria w miarę? Pro czy plus? Czy pro max? Tylko tu większy ekran a to niekoniecznie.. Pytanie czy 128 giga w iPhonie to nie jest za mało? Rozumiem że bedde musiał wysyłać na chmurę i w sumkę czyścić telefon często? #apple #ios #telefony #telefon
  • 11
@filip_z_konopielki: Ostatnie wersje IOS #!$%@?ły tak baterie, że nawet Pro Max wypada średnio. Podobno już jest lepiej i 5h SoT na zwykłym pro do osiągnięcia na LTE. Plus olej, jak chcesz dużą baterie i ekran to Pro Max ale tu problem jest taki, że jak włożysz do kieszeni to masz wrażenie jakbyś nosił w niej tabliczkę czekolady. No właśnie o ile dasz radę go włożyć do kieszeni xD
@filip_z_konopielki: aparaty masz te same w pro i promax, idź do sklepu weź obydwa do ręki i zobacz który wolisz. ja chciałem promaxa dopóki nie porównałem w sklepie i uznałem że pro jednak leży w #!$%@? lepiej w ręce
@filip_z_konopielki: zalezy czego oczekujesz, u mnie 13 pro 2-3 dni bez ładowania na luzie, kilka fotek kota dziennie i xtb/twitter na kiblu, troche messengera, muziczka w aucie i ~30 minut rozmów. ogólnie jakieś 1:30-2h SOT dziennie