Wpis z mikrobloga

Nie wierze, że to piszę ale Asics Novablast to jest przebut xD

Mam w nich 100km zrobionie i jestem w szoku jakie są dynamiczne i wybijają do przodu, nawet się tego nie czuje :D Mam wrażenie że są szybsze od pseudo karbonowych Nike ZoomFly 4 xD Kiedyś wezme Asicsy na ciągły i zobaczę jak się w nich śmiga.

Polecam dużym i małym.

#bieganie
aukolb - Nie wierze, że to piszę ale Asics Novablast to jest przebut xD

Mam w nich 1...

źródło: Screenshot 2023-03-30 at 10.02.54

Pobierz
  • 22
@aukolb: jak z miejscem na palce? Miałem dwa modele asicsow i oba po miesiącu do wyrzucenia, bo dziura robiła się w miejscu małego palca. W żadnych innych butach nie występował u mnie ten problem, pomimo przebiegów po +-1000km
@aukolb: Ja od zawsze polecam, z tym, że Twoje polecenie więcej znaczy :D. Którą wersję posiadłeś? Mi jedynka podchodzi baardzo, w dwójkach już za mocno idą w stabilizację zapiętka, na trójki czekam aż będą poniżej 300pln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i jeszcze dodam, że ta pianka jest trwała bardzo, waga 88-90 kg, a jedynki biorę jeszcze czasem na bieganie i jestem więcej niż happy, praktycznie się
maciup88 - @aukolb:  Ja od zawsze polecam, z tym, że Twoje polecenie więcej znaczy :D...

źródło: asics

Pobierz
  • 1
@Tigermass: u mnie git, mam pół numera większe i wszystko na razie elegancko, no ale u mnie buty z zewnątrz to zawsze jak nówki wyglądają, nawet jak 1500km w nich robię :D

@maciup88 Ja mam 1 i też właśnie będę polował na 3 jak będą promki bo jestem w szoku z tym butem xD

@micro18 No właśnie widzę że można kupić 2 pary za 544zł w outlecie, ale poczekam na trójki
Ja zaczynalem od dwojek, pozniej poszedlem w trojki, ale jedyneczki w tej cenie sobie chetnie przytule :D Finalnie wyszlo 235.872‬ PLN ^^

PS.
Przy tych promocjach na ZL czy innych outletach nie widze sensu kupowac premierowych modeli, szczegolnie ze teraz roznice miedzy sezonami nie sa jakies dramatyczne. (patrz Novablast)
  • 0
@gokish: no sam jestem w szoku, ale kurde co je ubieram to mam -5 puls rozbiegania i +5-6/s na kilometr szybciej xD
Podobne parametry mam w zoomfly'ach jak robie dobieg do parku na ciagły :D
@lim0: to nie ja liczę, tylko Strava, ja tylko klikam w aktywności :) nie lubię stabilizacji kostki, ale z tych co mam to Asicsy Glideride 2, to taki klepacz kilometrów, noga stabilnie w nich siedzi.