Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop (^ o ^) 丿

Zanim przełączycie się w weekendowy tryb przeglądania Wykopu, mamy dla Was jeszcze kilka informacji o tym co nowego pojawiło się na Wykopie #wykopchangelog:

1. Tak jak prosiliście, rozdzieliliśmy NSFW oraz +18 w wersji webowej Wykopu.

2. Informowaliście nas, że po przejściu do tagu nie widzicie w nim nowych treści - winne było domyślne ustawienie wyświetlania najlepszych treści. Obecnie w tagu domyślnie będziemy wyświetlać wszystkie treści, w tym trybie zobaczycie nie tylko najlepsze znaleziska i wpisy, ale również najnowsze. Pamiętajcie, że korzystając z wybierałek w tagach, możecie w łatwy sposób zmieniać te ustawienia.

3. Poszerzyliśmy scrolla - skarżyliście się, że nie jest widoczny. Zmieniliśmy to, mamy nadzieję, że teraz będzie łatwiej Wam go znaleźć.

---

Chcemy również poruszyć z Wami kwestię wyglądu serwisu. Różnymi kanałami przesyłaliście nam swoje uwagi w tym temacie. Uważamy jednak, że potrzebna jest także otwarta dyskusja, tak aby więcej osób miało okazję się wypowiedzieć. Chcemy przygotować dla Was nieco “lżejszy” widok poszczególnych stron, ale najpierw chcemy usłyszeć od Was:

- Co aktualnie przeszkadza Ci w wyglądzie Wykopu?
- Jakie zmiany w wyglądzie (Wykopu) najbardziej by Cię ucieszyły?
- Co ci się podoba, czego nie chcesz zmieniać?

Dajcie nam znać w komentarzach - będziemy wdzięczni za każdą opinię w tym temacie ()

#nowywykop #wykop #internet
  • 97
@wykop: Kiedy przywrócicie możliwość usunięcia swojego komentarza pod czyimś wpisem na mikroblogu przez cały czas, a nie tylko do 15 minut? Czemu w ogóle zabraliście tę funkcję? Mam nadzieje, że posluchacie i bede mogl skasowac ten komentarz.
@wykop: dzisiaj po raz pierwszy od tragedii wprowadzenia nowego gównianego portalu próbowałem dodać post na microblog. Mobilka na androidzie na firefox. Pierwsza proba - Co chwilę wywala na główną stronę mikroblog. Klikasz dodaj wywala na glowna strone. Za drugim razem nie wgrało się zdjęcie i #!$%@? wraca na glowna.do tego nie jestem w stanie wyszukać hasztagów bez tego auto podpowiadania hasztagów Jakie było na starej wersji. Przecież bez tej podstawowej opcji
@wykop w apce na androdia jak ktoś we wpisie na mirko linkuje inny wpis, to po kliknięciu w link nie otwiera się on w apce tylko przechodzi do przeglądarki co jest totalnie bez sensu
@wykop: W starej wersji wykopu podczas przewijania Obserwowanych, przy każdym wpisie była informacja z jakiego powodu jest dany wpis wyświetlany. W stylu:

Ponieważ obserwujesz tag #elektryka
albo
Ponieważ obserwujesz użytkownika @arinkao

Czy przywrócicie (dopiszecie) tę funkcję?
Denerwuje mnie również, że aby wykopać znalezisko muszę w nie najpierw wejść, nie mogę dać plusa z poziomu listy, czyt. głównej.


@jalop: Zarówno w wersji webowej, mobilnej, jak i w aplikacjach można wykopać znalezisko z poziomu listy. Opiszesz nam ten problem? Będziemy bardzo wdzięczni. Z czego korzystasz?
Jest szansa na to, że wróci w profilu licznik akcji w podziale na wpisy, komentarze itd., tak jak było na starym wykopie? Brakuje mi tego, bo lubię cyferki :).


@FruMar: Tak (ツ) To zadanie zostało już zaakceptowane, gdy będzie gotowe, poinformujemy Was o tym!
Niesamowicie mnie irytuje ta belka z lewej strony da się to jakoś ukryć?


@dondussy: Klikając na burgera na belce (trzy poziome kreski) lewa zakładka powinna się zwinąć - sprawdź to u siebie i daj nam znać czy o taki efekt Ci chodzi.
a ja, zamiast narzekać, cieszę się że jest taka komunikacja z użytkownikami i widać że coś się dzieje, są ciągłe zmiany na lepsze


@Inispirion: Zrobiłeś nam dzień swoim komentarzem, fajnie było przeczytać coś miłego - ogromnie dziękujemy! ()
@wykop no kurde ile można trąbić, żeby dodać przewijanie wiadomości prywatnych? to mega irytuje bo nie ma się dostępu do pozostałych treści.
dwa - potwierdzenie w przypadku wyjścia lub opuszczania pola tworzenia wpisu/komentarza. pisałem tak kilka razy i przez to, że przypadkowo nadusilem nie tu gdzie trzeba wywaliło mnie bez pytania, a co za tym idzie traciłem długo wpis/komentarz. bezsens.
trzy - zrobicie coś w końcu z pisownia tutaj? czy zdania mogą