Wpis z mikrobloga

ale mam bekę z tych lewackich kuców-inceli, co to wyzywają wszystkich od przegrywów i inceli, sami siedzą w domu i ich życie to walka o tęczowy świat na wykopie twitterze XD

każdy kto obracał się między ludźmi, ten zazwyczaj doznał blackpilla obserwując jak to te same pro-LGBT juleczki wyśmiewają słabszych facetów i wyzywają ich od pedzi lub umawiają się z chłopami co mają poglądy i wiedzę o polityce typowego seby ze wsi, ale przynajmniej są potężni i dominujący XD

nawet koroluk, co zawsze dostawał bul tyłka jak się ktoś go pytał, czemu cały dzień siedzi na wykopie/twitterze ostatnio sam odkrył, że "równość" płci lewaków to tylko pic na wodę i maska pod walkę o przywileje dla kobiet XD

wstyd mi za was. taka jest moja prawda przegrywu

#konfederacja #przegryw #bekazlewactwa #bekazprawakow
NiebieskiGroszek - ale mam bekę z tych lewackich kuców-inceli, co to wyzywają wszystk...

źródło: 1654347170PRh7monvr4kDUow644g1H4

Pobierz
  • 14
@NiebieskiGroszek: Przecież Koroluk od zawsze miał zastrzeżenia (przynajmniej od początku jego twórczości internetowej) do lewicy. Sam siebie określa jako libek nie lewak. To, że dopiero niedawno wypuścił 2-godzinny film na temat bullshitu z lewej strony a przez kilka lat orał prawactwo jest chyba zrozumiałe w kraju, gdzie prawicowe oszołomstwo jest gigantyczne w porównaniu z tym lewej strony.
@NiebieskiGroszek: lol, poglądy maja często drugorzedne znaczenie w niektórych relacjach xd oczywiście że wazniejszy przy doborze partnera/partnerki jest wyglad, charakter i jakieś wspólne zainteresowania. I to się tyczy obu stron, bo sam jako progresywny libek i ateusz przez prawie rok spotykałem się kiedyś z konserwatywka która co tydzień popylala do kościoła XD ofkros na dłuższą metę nie wypaliło, ale na krótki dystans sam pociąg fizyczny i odrobina klejącej się gadki wystarcza
@NiebieskiGroszek: odpowiadając na pytanie z 2 screena, bo jak dorośniesz, to zauważysz trochę, że twoje poglądy #!$%@? mają za znaczenie w normalnym życiu, jeżeli ktoś mi odpowiada, to miałbym z nim nie być, bo ma inne poglądy niż ja?
@NiebieskiGroszek:

każdy kto obracał się między ludźmi, ten zazwyczaj doznał blackpilla obserwując jak to te same pro-LGBT juleczki wyśmiewają słabszych facetów i wyzywają ich od pedzi lub umawiają się z chłopami co mają poglądy i wiedzę o polityce typowego seby ze wsi


Obracałem się między ludźmi i generalizujesz strasznie ale to normalne skoro sam w sumie nie obracasz się często w grupach towarzyskich tylko bierzesz swoją wiedzę ze skrajnych przykładów z