Wpis z mikrobloga

@Fheat: nie ma jak to sie stresowac probna, idz na zywiol i zobaczysz gdzie masz braki i to nadrobisz :) profit i pewnie jeszcze tablice ze wzorkami dadza to juz w ogole na lajcie lykajcie :)
@msichal: No u nas można było tylko podstawę pisać z języka. Każdy pisał to, co zadeklarował, że zdaje obowiązkowo (język podstawowy). Może po prostu nas niedoinformowali. W sumie bez sensu jest pisać podstawy, skoro zdaje się też rozszerzenia.
@porque: Tablice ze wzorami powiadasz? Z samymi tablicami to nie rozwiążesz ponad połowy zadań. Jasne, są wzory podstawowe, ale brakuje też dosyć ważnych. Wczoraj powtarzałem bryłę sztywną, więc jestem na bieżąco i mogę powiedzieć, że z tego działu brakuje np. twierdzenia Steinera.
@pococimojlogin: jezyk pisalem jakis miesiac temu podst. a mate rozszerzona bede pisal w okolicach marca bo moja sorka stwierdzila, ze teraz nie ma sensu. Nie przerobilem jeszcze rachunku prawdopodobienstwa, a na powtorzeniu jestem przy f. kwadratowej.
@Fheat: Ja w poniedziałek zaczynam rachunek prawdopodobieństwa i potem elementy statystyki i koniec. A na powtórzeniu właśnie skończyłem stereometrię i planimetrię.

@porque: Te wzory i tak na szczęście same wchodzą przy rozwiązywaniu zadań :)