Wpis z mikrobloga

Dodatek może i fajny ale strasznie krótki. Składa się na niego raptem 8 wyścigów x 3 możliwe teamy (czyli 24 wyścigi łącznie), w ramach każdego teamu kilka aktywności typu znaki ostrzegawcze, fotoradar, speed zone, drift zone (5 aktywności per team czyli razem 15 aktywności). Na koniec każdego teamu wyścig z bossem i potem finałowy Goliath. Do tego zrobiłem 30 boardów na mapie i odkrycie wszystkich dróg.
Dość szybko udało mi się to wszystko ukończyć w 3-4 wieczory. Raptem kilka godzin grania. Sama rozgrywka, mapa, aktywności na dobrym poziomie jak zawsze w FH (w sumie żadne zaskoczenie). Na plus ścieżka dźwiękowa (mix punk rocka z oldschoolowymi zespołami jak Bad Religion, Offspring - jak dla mnie ogromne pozytywne zaskoczenie tego dodatku)
Podsumowując mieszanie uczucia: 89 PLN za kilka godzin grania dość drogo IMO. Warto poczekać aż stanieje bo stanowczo za krotkie jest to DLC. Z drugiej strony dobra zabawy i jakość na poziomie. Polecam jak stanieje (50 warto dać max)

#forzahorizon5
  • 2
@falcon1984: Trochę pograłem i też zauważyłem, że takie trochę na odpierdziel to dlc. Chyba wypuścili, by jak najszybciej zamknąć temat tej Forzy. Jeździ się przyjemnie jak zawsze, ale mapa bardzo mała. Do odkrycia w 20 minut. Nie umywa się do Lego z 4 i Blizzard Mountain z 3