Wpis z mikrobloga

Codzienne życie kierowcy autobusu i szacunek ludzi ulicy do własności wspólnej i innych pasażerów.
Piwerko w ręku, telefon na przeciwległej kanapie a w nim puszczony na cały głos hit ,,cztery osiemnastki w moim samochodzie", oczywiście jeszcze typ głupie zaczepki kieruje do młodych dziewczyn.
Oczywiście przy zwróceniu uwagi ,,proszę opuścić pojazd", ,,Seba"odpowiada dzwoń po PSY !!!
no wiedz dobrze proszę pana dzwonimy, po wybraniu Parys wychodzi, stoi przy pierwszych drzwiach wyrzuca swoje zale w stylu społeczniaku, jak cię spotkań na mieście......, ku&@$wo, gnoju i pokazuje palec środkowy.
cały autobus ma niezłą zabawę z debila i jedzie się dalej. Nie każdy tak podchodzi do tematu, w większości przypadków jeżdżą sobie jak pany w autobusach bez biletów w ten sposób, pozniej mamy taką opinię o środkach masowego transportu jaki mamy
#transport #autobusyboners #patologiazewsi #transportpubliczny #ludzieulicy
sieczkobrzeczek - Codzienne życie kierowcy autobusu i szacunek ludzi ulicy do własnoś...

źródło: temp_file.png3943685080105830277

Pobierz

W tej sytuacji kierowca autobusu powinien

  • Wyprosić lumpa z wozu 71.2% (37)
  • Podać orzeszki do piwka które spożywa 13.5% (7)
  • Jechać dalej i nie obserwować monitoringu 15.4% (8)

Oddanych głosów: 52

  • 2
@sieczkobrzeczek: dlatego w kieszeni mam gaz pieprzowy, w razie czego delikwent bez pytania dostanie po mordzie żelem który go wyłączy na pół godziny i na kopach wyjdzie z auta, a jakby mu przyszło do głowy spruć się na psach to się dowie że broniłem się przed napaścią bo przecież mam przy sobie utarg z biletów i to nie są wcale groszowe kwoty