Wpis z mikrobloga

też u was brakuje mieszkań w mieście do kupna? U mnie powiatowe a same #!$%@? deweloperki z terminem za 6-18msc. Reszta to obsrane mieszkania w bloku z lat 90 albo ceny na dla milionerów. Przykładowo za to co teraz płacę, tj. 2400/msc to trzeba dać z 400 tys. czyli 14 lat wynajmu. Doliczając do tego % kredytu to jakiś milion kredytu czyli w sumie 34 lata wynajmu XD świetny interes bulwy gnić do końca życia w jednym miejscu za to że mając 60 lat będę mieć mieszkanie na własność a #!$%@? wie nawet czy dożyję
#nieruchomosci #mieszkanie
to jest #!$%@? dramat
  • 8
U mnie powiatowe a same #!$%@? deweloperki z terminem za 6-18msc. Reszta to obsrane mieszkania w bloku z lat 90 albo ceny na dla milionerów.


@Leosiaa: czyli brakuje czy po prostu cię nie stać na to co jest? ;)
@Leosiaa: Obserwuję od jakiś 3-4 miesięcy mieszkania, bo sam chce kupić. Od czasu kiedy zapowiedzieli kredyt 2% każda deweloperka do 400tys (takie do 400tys są w moim zasięgu) została zarezerwowana. Używane mają cenę od 6tys do remontu do 8tys takie do zamieszkania i małego remontu kuchni lub łazienki. Poza tym co mnie drażni mocno to używki też już często zarezerwowane pomimo tego że wisi ogłoszenie. Patrzę na Białystok, bo tutaj szukam,