Wpis z mikrobloga

Z dużą dozą podziwu obserwowałem jak niezawodny strażnik internetu Sylwester Wardęga, szlachetnie bronił praw autorskich, cudzego nakładu pracy, który influencerka Wersow bezwstydnie sobie przywłaszczyła, nie mając do niego praw.

Tak się zastanawiam, kto poświęcił więcej czasu na swoje dzieło, czy francuski grafik, który stworzył sowę na znanym patencie (całkiem podobne logo ma chociażby Drake), czy może programiści, którzy tworzyli znaną na całym świecie grę MMORPG? W sumie to nieistotne. Wardęga rozumie, że w każdym wypadku kradzież jest zła. Jestem przekonany, że gdyby jacyś youtuberzy przywłaszczyli sobie kod tej gry, to na pewno spotkałoby się to z stanowczą reakcją Sylwka Wardęgi oraz innych kanałów commentary.

Dlatego jestem święcie przekonany, że po tym jak obiegła informacja, że Pompa Team promuje serwer metina, który zresztą najprawdopodobniej należy do nich, to Wardęga, Revo lub Konopsky - któryś z nich na pewno ukróci to w zarodku. Nie ma miejsca na złodziejstwo w polskim internecie.

#famemma #wardega
D.....8 - Z dużą dozą podziwu obserwowałem jak niezawodny strażnik internetu Sylweste...

źródło: mleko

Pobierz
  • 39
@DEJW88: oby ;) a mlekołak już na story zapraszał dzieciarnie i pewnie będzie zachęcał żeby kupowali itemshopa a serwer #!$%@? po miesiącu a oni kasę wezmą xD oni nigdy nie potrafili robić serwerów, nigdy nie brali przykładów z innych żeby chociaż ludzie pograli rok-półtora i mieć chęć do tej gry tylko wszystko pod kaskę i albo zawijanie interesu albo reset serwera a gracze tracili to co mieli na nowo, ale to
@DEJW88: przeciez bylo wam wyjasniane 1000x ze te sytuacje nie sa podobne XD

Przypominam, ze najwiekszy problerm jaki zostal tam popelniony zrobila wersow swoja reakcja na kradziez.

Jak bradzo irytuje mnie propagandowa narracja dot wszelkich tematow.
nielegalne wykorzystanie praw autorskich vs. nielegalne wykorzystanie praw autorskich


@begensky: no wlasnie nie, nie rozumiecie co jest problemem.

Wersow byla #!$%@? bo nie potrafila uczciwie zmierzyc sie z tym co zrobila. Nitro podszedl "uczciwie" czyli gracze sami to chca, co jest prawda xD Dlatego nitro nie byl #!$%@?, a wersow sama kopała pod sb dziure.

xDDD ez na was
@NewBlueSky: Nie, to ty jesteś ograniczony i sam sobie porównujesz "reakcję wersow na wytknięcie łamania praw" do "łamania praw przez nitro". Zarówno w jednym jak i drugim przypadku chodzi o jedno - o łamanie praw autorskich przez osobę popularną. I dlatego te sprawy są takie same - wyjaśnię Ci to w prosty sposób:

- Wersow łamie prawa autorskie wykorzystując nie swoją grafikę
- Nitro łamie prawa autorskie wykorzystując nie swój kod
@NewBlueSky: Nie, to ty jesteś ograniczony i sam sobie porównujesz "reakcję wersow na wytknięcie łamania praw" do "łamania praw przez nitro". Zarówno w jednym jak i drugim przypadku chodzi o jedno - o łamanie praw autorskich przez osobę popularną. I dlatego te sprawy są takie same - wyjaśnię Ci to w prosty sposób:


@begensky: no wlasnie nie chodzi XD

I ty tego nie rozumiesz, typie nie znasz się na logice,
@NewBlueSky: Oh, serio? Czy Ty naprawdę nie rozumiesz, o czym mówię? To co, może powinienem narysować Ci to kredkami? Bo widzę, że próby przekazania Ci tej prostej koncepcji, jaką jest porównywanie łamania praw autorskich przez dwie osoby, są dla Ciebie jak wspinaczka na Mount Everest bez butów.

To jest właśnie problem z ludźmi jak Ty, nie potraficie pojąć, że nie ma różnicy między tym, co zrobiła Wersow, a tym, co zrobił
@begensky
Powiadomienia na wykopie nie zawsze działają, więc dopiero dzisiaj zobaczyłem waszą dyskusję i muszę wtrącić swoje trzy grosze, po tym jak zobaczyłem jak spektakularny gwałt na logice wykonał NewBlueSky.

@NewBlueSky Uważasz, że te sytuacje są odmienne, BO WERSOW SKŁAMAŁA! Dlatego jej reakcja zasługiwała na ostry wjazd Wardęgi, tylko Panie kolego, musimy sobie kilka rzeczy uplastycznić, jakby to rzekł Pan Mateusz Borek.

Wersow byla #!$%@? bo nie potrafila uczciwie zmierzyc sie z
@NewBlueSky Uważasz, że te sytuacje są odmienne, BO WERSOW SKŁAMAŁA! Dlatego jej reakcja zasługiwała na ostry wjazd Wardęgi, tylko Panie kolego, musimy sobie kilka rzeczy uplastycznić, jakby to rzekł Pan Mateusz Borek.


@DEJW88: DEJW88 i mowienie o logice, to oksyuumoron xD

BO WERSOW SKŁAMAŁA! Dlatego jej reakcja zasługiwała na ostry wjazd Wardęgi,


@DEJW88: czyli dalej malutka perspektywa? ktos mówi ze XYZ zasługuje na ZYX? socjologicznie wszystko co się zdarzy trzeba