Wpis z mikrobloga

@kilgoro: simline.eu sprzedaje Moze po dosyć dobrych cenach z tego co widzę i może taki zestaw jak na screenie?
Ale w razie co to na tym sklepie nic nigdy nie kupowałem, ponoć to sklep PL i jest legitny. Koło Moza ES Steering ponoć jest kompatybilna z bazą R9 v2, ale to też bym się upewnił albo dołożył do Moza CS V2
czarekfcb - @kilgoro: simline.eu sprzedaje Moze po dosyć dobrych cenach z tego co wid...

źródło: moza-bundle

Pobierz
@kilgoro: No to już wiesz co pierwsze musisz dokupić? Zasilacz. Ogarnij sobie jakiś tańszy zamiennik tego mocniejszego zasilacza albo dokup zasilacz do 8nm. Przy 8nm naprawdę fajnie jest jeździć jakimiś open wheelami i walczyć z kierownicą aż nadgarstki zabolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kilgoro: no iRacing jest świetną grą jak się już przejdzie przez okres 'a #!$%@? to #!$%@? gówno, widocznie nie potrafię jeździć' to w sumie gra jest świetna i bez spiny na iRating da się z niej czerpać masę frajdy. Wkurza jeszcze trawa mająca fizykę lodu oblanego olejem ale i tak jest już znacznie lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Ciekawi mnie tylko co z robią z tą trawą po dodaniu deszczu...
@kilgoro: i co csl dd ? Ja właśnie zamówiłem wczoraj i pisze ze wszystko wysłali , ale niema trackingu :P
A z zasilaczem też mam cyka bo mam niby dobry mean well, ale te bazy loguja telemetrie swoją więc na gwarancji trzeba już kombinować pewnie.
@kilgoro w śledzeniu 3 wyjechały z sortowni w Niemczech po 1 w nocy a 4rta po 3 w nocy. Dalej zero skanu więc jedzie to 2ma ładunkami hehehe. Zobaczymy. Może po południu ale marne szanse.
  • 0
@reassor: Nie ma co patrzeć na paczki osobno - ja dostalem maila od UPS że paczka będzie dostarczona następnego dnia roboczego i na mailu były, że dwie paczki, a dwie są jeszcze sortowni, a przyjechały 4 : P
@kilgoro człowiek się na błędach uczy =p zasilacz sobie już zbudowałem dobrej jakości. Meanwell mi się poniewierał na serwisie Hehehhe. Ale najpierw sprawdzę wszystko na 5nm