Wpis z mikrobloga

@embrion: A nie, spoko. Jak na wikipedi napisali to musi być prawda. Polecam jeszcze strony factcheckerów od Reutersa, TVN i TVP Info, tam jest dobrze wyjaśnione, że podważanie wiarygodności świętych testów PCR to idiotyzm.
@FWNietzsche: Ewidentny błąd tylko jeden zauważyłem, co na tak długi materiał i tak jest bardzo dobrym wynikiem. Ogólnie można go słuchać. Pewnie byłby przeciwny temu, że neguje ich wiarygodność. Może się zdarzyć, że jakaś sztuka wirusa trafi losowo do próbki, ale to wg mnie nie byłoby dominujące, tylko rzadkie. Sprzeciwiałbym się uznawaniu wyłącznie ciężkich przypadków covida za covid, bo ktoś może chorować bez lekarzy i się doigrać cięższej choroby z czasem.
@embrion:

Ja nie neguję tego wieusa, bo moja wiedza w tym zakresie jest zbyt uboga.
Ja krytykuję wszystko co jest z nim związane - od śmiertelności, zachorowań, zarażeń poprzez kwarantanny, testowanie, obostrzenia, a skończywszy na segregacji, dyskryminacji, zaniedbań, przekierowywania ogromnych kwot z innych chorób na walkę z nim, cenzurę oraz ogólne wywracanie całości nauki jako nauki.
Kontynuowanie tej szopki to pożywka dla hien, żerujących na okradaniu i ubezwłasnowalnianiu innych.
Zwykłe porównanie