Wpis z mikrobloga

Wczoraj Donald Trump usłyszał 34 zarzuty kryminalne w nowojorskim sądzie.

Jego główny przeciwnik do nominacji partii Republikańskiej w przyszłorocznych wyborach prezydenckich, Ron DeSantis, głosi, że:

- ​Dalsze angażowanie się w "spór terytorialny" Rosji z Ukrainą nie jest w żywotnym interesie USA.

podobnie uważa kilku innych republikańskich kandydatów

Paljaki smarujmy dupy.

- 900 km granica z Rosją
- powszechny pobór w Polsce
itd, itp

A wy, antyukraińskie trolle, już ubrani do obrony naszych rozległych granic za kilka lat?

#usa #polska #rosja #ukraina #wojna
spere - Wczoraj Donald Trump usłyszał 34 zarzuty kryminalne w nowojorskim sądzie.

Je...

źródło: 230328160915-ron-desantis-230310

Pobierz
  • 20
@spere:

ubrani do obrony naszych rozległych granic za kilka lat?


Może nie ubrany ale jeśli będzie trzeba to będę walczył a moją ojczyznę jak moi przodkowie oraz jak Jan Paweł II z komunistami by wyrwać ją z ich objęć.

Pozdrawiam.
@spere: Ten sam artykuł w którym mówiono o tym ultimatum mówił też o tym że 6 zachodnich obwodów Ukrainy nie jest w kręgu zainteresowania Rosji. To właśnie to samo źródło.
Wole gnić w okopach walcząc z ruską zarazą niż mieszkać w ruskim mirze


@Yurakamisa: tak, tylko że ten wpis jest przestrogą dla tych - również mocnych w gębie antyukraińskich trolli - że "Rosja to nie nasz problem", "to nie nasza wojna", itd

otóż wystarczy że zmieni się opcja polityczna w Waszyngtonie, i zaczynamy być w dupie

Ukraińcy walczą za istnienie swojego kraju. Ale RÓWIEŻ za nasze, i krajów nadbałtyckich, bezpieczeństwo. Dzięki
widzisz to nas różni. Ja jestem gotowy bronić swojego, ty tylko szczekasz z piwnicy. Detale.


@Aquamen: królestwo moje jest nie z tego świata, grzebanie umarłych zostawcie umarłym, miej w nienawiści ojca i matkę, żonę i dzieci, braci i sióstr
spere - > widzisz to nas różni. Ja jestem gotowy bronić swojego, ty tylko szczekasz z...

źródło: 1112978956_54

Pobierz
otóż wystarczy że zmieni się opcja polityczna w Waszyngtonie, i zaczynamy być w dupie


Ukraińcy walczą za istnienie swojego kraju. Ale RÓWIEŻ za nasze, i krajów nadbałtyckich, bezpieczeństwo.


@spere: No tak, bo przecież USA sprzedałoby państwa NATO ruskim, pokazując ChRL i Lepszej Korei ile warte są gwarancje USA xD