Wpis z mikrobloga

Nowy odcinek dżenzi super (harry potter), idealny na odmóżdżenie, ale #!$%@? mnie jedno..
Wieczny przytyk Hanki do Świeżego o włosy...
Niby w żartach niby nie, o peruce, o eliksirze na porost włosów, co to za bodyshaming ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łysieje chłopak, napewno sam sobie tego nie wybrał i nie ma na to wpływu, jaki byłby kwik jakby on coś powiedział na jej wygląd, nawet w żartach.
Np. o brwi XDD

Tak też łysieje, piekło mężczyzn

#genzie #friz
  • 9
@oinczorniasty: To jest pułapka w którą wiele osób sama wpada. Śmieje się ze swoich kompleksów nawet jak ją to boli, inni to podłapują. Taka osoba komunikuje, że ma do tego dystans zamiast powiedzieć bliskim wprost, że ją to boli. Zakładając, że on ma ten kompleks być może oni go nawet pytali czy go to nie boli, a on zaprzeczał.

I nie odnoszę się tylko do łysienia ale np. małych piersi u
@gazowany_bubleh: A ja byłam z łysym i mi to nie przeszkadzało absolutnie. Co nie oznacza, że on i tak nie miał tych kompleksów. Osobiście nie wyobrażam sobie obśmiewać takich kwestii, ale rozumiem skąd może wynikać to, że oni się z tego śmieją.
Hani brwi się raczej podobają, mi z resztą też. Gdyby to było na stałe to już nie.
@Burned: Moim zdaniem to absolutnie nie jest dziwne zwłaszcza biorąc pod uwagę powiedzmy jak wygląda struktura demograficzna większości ich fanbase. To działa w sposób taki, że każdy kto zacząłby tam cisnąć bekę z dziewczyn w taki sposób zaraz były wrogiem numer jeden pewnej części widowni.