Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa autokorekta, na szczęście mogłem poprawić
@BayzedMan zgadza się, a potem trend się utrzyma. Mówię oczywiście o jeżdżeniu tam "za pieniędzmi i lepszym życiem", a nie z rozterek moralnych, żeby odbudować kraj
@taktoto No hej, ale tutaj przecież niczym nie baituje, a często też zamieszczam wpisy nie-baity

@Yurakamisa jednak zmieniłem spowrotem na błąd, bo taka literówka skutecznie przyciąga gawiedź xD
@BayzedMan: a w ukrainie nie mają elektryków i budowlańców? Ci którzy przyjeżdżali do polski za robotą juz nie będą przynajmniej przez jakiś czas wyjeżdżać bo będzie robota u nich. Tam to będzie okazja założyć firmę a nie #!$%@?ć jak u janusza bolaka.
@Goronco: No patrząc na twoje stwierdzenie okiem emigranta, który na codzień ma kontakt z wieloma nardowościami i kulturami, to muszę cię zdziwić, ale Ukraina jest postrzegana dość marnie, tak samo Ukraińcy. Wątpie,żeby to się zmieniło w 10 lat, ponieważ również na podstawie włąsnych doświadczeń wśród innych emigrantów to !jedynie! Ukraińcy napsuli mi krwi. Idąc moim tokiem myślenia, tam nic dobrego tam nie powstanie, w dodatku urośnie w tym państwie skłonność do
@PojeciaNieMam #!$%@?ą mnie takie wypowiedzi "ludzi którzy mają styczność z wieloma kulturami na co dzień" XDD ty jesteś robolem na emigracji i pracujesz na magazynie razem z innymi robolami na emigracji, ty nie znasz zdania ogółu, jedynie zdanie marginesu