Wpis z mikrobloga

Kolejne. I to po starej cenie – 40 złotych :O Dziś kosztują 5 złotych więcej. Jakoś o dziwo – jak na to miasteczko – obyło się nawet bez użerki i sprzedane zgodnie z ceną na opakowaniu bez dłuższych przekonywań, syczeń, cmokań, szyderstw że „suma życia” itd. Poszło po nie zaklejonej, nie zamazanej cenie na opakowaniu. Noo, muszę powiedzieć, że byłem zdziwiony. Za którymś razem w innym Pepco w tym miasteczku było darcie kotów. W końcu postawiłem na swoim, ale czy warto było? O 5 złotych? W każdym razie z tego Pepco przy szpitalu jak na razie tylko pozytywne wrażenia. Często tymi większymi sklepami sieciowek w małych miastach też zarządzają lokalni dziadersi o mentalności małych sklepikarzy „niech się w ogóle cieszą że kupują” itd. No ale widać nie tutaj. Super. Nie raz jeszcze przyjdę, a dzisiaj jeszcze kupiłem sobie trzeci już kubek termiczny na kawę bo są świetne. Za 9 złotych. Te słuchawki i ta kawa w plecaku (w tym pepcowym kubku nie przecieka! A to dzięki prostemu zamknięciu – wcześniej miałem coś takiego w kubku który dostałem jako jakąś nagrodę od pracodawcy – ale to był niemiecki, drogi kubek), przytrzymują przy życiu wśród lokalsów. Ale już wszędzie w nich wchodzę. Bardzo szybko się przyzwyczaiłem do słuchawek. Nie sądziłem, że tak kiedyś będzie.

No i widząc w Pepco coś podobnego jako zamnięcie w kubku i to w niskiej cenie, od razu wziąłem. No a teraz trochę na zapas. Giną, kradną (Polak napije się i z cudzego kubka jeśli za darmo), ale też samemu zdarza mi się gdzieś zostawić. A drobne przyjemności są barzdo ważne.

Pepco wymiata! Dziękuję!

#sluchawki #pepco #handel #muzyka
Poludnik20 - Kolejne. I to po starej cenie – 40 złotych :O Dziś kosztują 5 złotych wi...

źródło: img_20230405_184218

Pobierz
  • 10
@Poludnik20: w kubku chodzi o to zamknięcie. Najprostsze, zakniecie otworu. Chociaż ono jest z jednej stron gumowe – ta wypustka wchodząca w otwór. O dzyndzelek wchodzący w małą dziurkę. Teraz pije sobie kawę z tego pepcowego. Pozostałe mam zielone. Z innych wciskanych, gdzie były jakieś mechanizmy, ba że nawet ze sprężynami coś po 2-3 misiącach się działo. Tutaj nie.
Poludnik20 - @Poludnik20: w kubku chodzi o to zamknięcie. Najprostsze, zakniecie otwo...

źródło: img_20230405_232959

Pobierz
@Poludnik20: Pani która mi sprzedawała te słuchawki i kubek zagadnięta później powiedziała, że pracuje w tym sklepie 9 lat... W którym małym polskim sklepie tak jest? Heh. Zachodnie sieci! Wchodźcie i czyńcie sobie tę ziemię poddaną. Jesteście witani tu przez większość z kwiatami! Dziękuję.
@Poludnik20: natomiast gwoli uczciwości na mikrofon w tych słuchawkach nie ma co specjalnie liczyć. Wprawdzie w pierwszych które kupowałem i testowałem dość długo chodząc po sklepie, gdy zatelefonowałem na infolinię Play, to dogadywałem się z konsultantem, ale już próbując rozmawiać w autobusie – to trudniej. Tylko do słuchania. Gdy jest połączenie najlepiej je wyłączyć i odebrać połączenie z teleofonu.