Wpis z mikrobloga

Jestem dziś #!$%@? na swoje nieudacznictwo i brak osiągnięć życiowych przy wieku prawie 29lat
Młodzi róbcie wszystko aby coś osiągnąć, uczcie sie, rozwijajcie, żeby nie skończyć tak jak ja. Czas i tak upłynie a w wieku 30 lat możecie być już kimś albo nikim. Zazdroszczę życia i ambicji programistom. Ja jestem tylko nędznym robakiem, nie nadaje się do niczego, życie mi się nie udało i już nie uda, nie mogłem się uczyć, rozwijać, bo podczas gdy moi rowiesnicy to robili ja zmagałem się z przemocą w domu i szkole, a później az do dzisiaj z problemami psychicznymi, wypalony jestem, głupi, nienadający się do życia w społeczeństwie. W kazdym bądź radzie, nic mnie tu pozytywnego nie spotkało i już nie spotka, przegrałem na każdym polu.
#przegryw
Pobierz anonanonimowy321 - Jestem dziś #!$%@? na swoje nieudacznictwo i brak osiągnięć życiow...
źródło: 673
  • 65
@anonanonimowy321: tak samo myślałem dopóki się za siebie nie wziąłem w wieku 31 lat i w 4 lata zmieniłem całe swoje życie, dzięki czemu dziś mam dobra i ciekawa prace w ktorej się mocno rozwijam
Reszty życia jeszcze nie ogarniałem ale powoli się za to biorę mając już dobra bazę do tego.

masz ciagle 3 lata przewagi względem mnie, szkoda tracić czas
@anonanonimowy321: Jeszcze nie przeżyłeś połowy swojego życia. Pełnoletni (bo nie dorosły) jesteś od niecałych 10 lat a już piszesz jakbyś miał 70+ i pozjadał jakieś mądrości życiowe.
Człowieku, masz jeszcze pełno czasu na zmianę swojego obecnego stanu a nie ciągłe użalanie się nad tym jak to 15 lat temu, za dzieciaka miałeś źle więc teraz dalej nic nie robisz.
@anonanonimowy321: jesteś w stanie jeszcze zacząć wszystko od nowa. Nawet jak nie masz matury, możesz jeszcze ją zrobić i w wieku 35 lat mieć jakiegoś inżyniera i zarabiać normalne pieniądze, a wtedy wszystko będzie prostsze. Jak masz maturę to już jesteś na tym do przodu. Możesz wyjechać i zacząć życie gdzie indziej. Możesz zadzwonić na jakiś telefon zaufania, np. 116 123 albo 800 70 2222, i zapytać co ze sobą zrobić,