Wpis z mikrobloga

@Noct jestes #!$%@? czy co? Ja od razu napisałem, że obojgu rodziców należy się odebranie praw. Mam w dupie co zrobiła matka i mam w dupie jaki jest ojciec. Oceniam tylko fakt krzywdy dziecka i niezależnie od tego z jakiej strony spotkasz to i ojciec i matka jest do #!$%@?.

Ale ty sobie #!$%@? jedna narracje i tyle. Zajebiscie byś dziecko potraktował (mówił o nim jak o zabawce, nie chciał nim się
@Ka4az: Być może w Twojej opinii.
Nie chciał łamać postanowień sądu, co zresztą powiedział. Bo wiesz kto ustala zasady opieki naprzemiennej, prawda?
Oczywiście, że sytuacja jest przykra i nigdy tego nie kwestionowałem.
A może on jest ćpunem, a ona ma go dość?
A może ona wrobiła go w dziecko i się #!$%@??
Wiele jest możliwości, ale Ty wbiłeś sobie do głowy bambinizm i zamiast rozwiązać sytuację drogą prawną - dowody, rozprawa,
@Bunch:
Zajebiście takie akcje robić przy dziecku, to tylko pokazuje patologie. Normalny facet by tego po prostu nie robił przy dziecku, nie zamykał mu drzwi do swojego domu i mówił dzisiaj to Ciebie nie chce bo nie mój czas dzisiaj.
Takie rzeczy załatwia się poza małym, nagrywa poza małym, po prostu normalny ojciec chce chronić przede wszystkim dziecko.

Szkoda dziecka.

@Noct
Ale rozumiesz że tam jest dziecko, w tym wózku które
Ale rozumiesz że tam jest dziecko, w tym wózku które słucha tego wszystkiego? Trzeba być zjebem który ma totalnie w dupie psychikę tego małego człowieka żeby #!$%@?ć takie akcje. Można to zrobić w sposób cywilizowany, a nie robić z tego dziecka niechciany przedmiot i rozwalać mu psychikę. Dla sądu to tylko dowód że oboje rodziców jest #!$%@?.


@Pepperek: No raczej, że to pato. Ale jakie więc rozwiązanie proponujesz? Wziąć młodego do
ITT; niech się ktoś wypowie kto ją zna, internet jest mały i z chęcią przeczytam o co tam chodziło, instykt mi podpowiada, że typiarka p0lska sie spieszyla do pracy a ten p0lak robi cyrk
@Noct:
Bierzesz kamerę i nagrywasz przy zamkniętych drzwiach - "znowu dzisiaj moja była żona przyjechała bez zapowiedzi z dzieckiem, mam pracę, zobowiązania, spotkania które muszę przełożyć, mam przez to problemy w pracy,". Wychodzisz z kamerą i mówisz "Cześć kochany maluchu co słychać, przyjechałeś do taty?" i "słuchaj po raz kolejny rozwalasz mi plany, wiesz że go kocham, uwielbiam się z nim bawić i przebywać, ale robisz to ciągle bez zapowiedzi i
Mam synka w podobnym wieku i jedyne co czuje to niesamowity smutek. Nie wyobrażam sobie zamknąć przed nim drzwi niezależnie od sytuacji, kocham go bardzo mocno. Mieć takich rodziców to jak wygrać na loterii #!$%@?, problemy psychiczne gwarantowane. Mam szczęście że nie wybrałem p0lki i tworzymy szczęśliwa rodzinę xD
Najbardziej przykre tu jest jak ojciec traktuje własne dziecko. ;(


@janeeyrie: Gubisz przyczynę i skutek, którego po tak krótkim filmie nie można wychwycić, ale raczej ta sytuacja została stworzona przez matkę, która podrzuca dziecko bo tak jej pasuje, nie respektując ustaleń.

Każdą osobę można postawić w opanowany, wyrachowany sposób, w jakiejś #!$%@? sytuacji, a potem pokazywać ją palcem, gdy zachowa się niezgodnie z oczekiwaniami i okaże złość.

Nie zmienia to faktu,
@Pepperek z jednej strony szkoda dziecka ale z drugiej strony to też co ma sobie dać chłop na głowę wejść, jak mają ustalone kiedy kto się opiekuje? może i by chciał z dzieckiem spędzić czas, ale w imię zasad mnie weźmie bo raz weźmie i będzie mu kobieta cały czas robiła z niego nianie kiedy jej pasuje olewając ustalone zasady i szantażować emocjonalnie, że co dziecka nie weźmiesz? a może też ma