Wpis z mikrobloga

Tak wyglądają promocje w cywilizowanych krajach.

Tak trzeba mówić o tym głośno. W Polsce w sklepach jest zdecydowanie drożej niż w Niemczech i to na każdym produkcie.

Cola: 4.68 PLN w Niemczech, 5.29 PLN w Polsce

Wino musujące Rotkappchen 10,53 PLN w Niemczech, 39.99 PLN w Polsce (internet), Lidl 42.99 PLN. Generalnie ceny win (tych samych) w Polskim Lidlu i Niemieckim to różnica rzędu nawet 40%...

Czekolada Milka 2.76 PLN w Niemczech, w Polsce 3.69 PLN

Kawa Lavazza cena w Niemczech 41.07 PLN, w Polsce 59.99 PLN.
Za cenę Lavazza dostaniemy w Polsce najtańsza kawę wyprodukowana dla Lidla.

#polska #ciekawostki #niemcy #lidl #zakpy
Caracas - Tak wyglądają promocje w cywilizowanych krajach.

Tak trzeba mówić o tym gł...

źródło: temp_file.png9110913819494091304

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Caracas: Jak zwykle porównywanie produktów markowych i wyciąganie największych promocji xD

Dieta wykopków w Niemczech składa się chyba z Milki, Ritter sporta, coli, alkoholu i cukru jeśli akurat jest tańszy xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 316
@erni13 A jakie mam produkty porównać? Parówki z biedronki z zmielonym psem za 5 PLN?

Pokaż mi kawę w takiej promocji w Polsce. Lavazza albo wino czekam
  • Odpowiedz
@Caracas: Albo mi się wydaje albo porównujesz Lidla do piekarni w Polsce xD

Bo gdy ostatnio byłem w polszy to pieczywo było sporo tańsze niż w Niemczech.
  • Odpowiedz
  • 186
@Caracas: W niemczech w Lidlu masz zwykły biały chleb w cenie prawie 10 zlotych. Wg internetu w Polskim Lidlu jest to niecałe 5.
Dużo droższe mięso, trochę droższe warzywa i owoce.

Ja nie twierdzę, że Polska jest tanim krajem ale rzygam już cenami alkoholu i słodyczy na tym tagu xD
  • Odpowiedz
@erni13 Odnoszę wrażenie, że tacy jak OP, muszą się gdzieś multiplikować.. Na jednego zaoranego wyrasta 5 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak patrzę, że to jeszcze ceny z jakimiś kuponami XDDD
  • Odpowiedz
@Woofinka: JEZU W POLSCE BY NIGDY

@kurczakos1 Moze oni działają tak jak ruskie trole. Pierożek skończył z wykopem i stworzył są swoją pensje magazyniera 4k jakąś fabrykę botów-schnäppchenjäger która ma gazetki i kupony z Lidl Plus xD
  • Odpowiedz
@Caracas: W Polsce wino za 10 zł się nie sprzeda, bo nie ma klientów na taką cenę. Dla żuli zbyt drogie, a ludzie którzy pijają wino do obiadu nie kupią go, bo wierzą że dobre wino to minimum 40 zł i w ogóle to szlachetna rzecz raczyć się winem. Na południu i zachodzie europy zaś wino pije się jak piwo w Polsce, ot alkohol do codziennej napitki.
  • Odpowiedz
@Caracas: E tam, paljaki lubią być #!$%@? w dupę bez mydła. Pod butem czują się najlepiej.

Na szybko wpisałem lavazza Lidl i znalazłem to, wygląda podobnie i jest tańsza o złotówkę!


@erni13: A jak się już przejdziesz do tego Lidla, to tej Lavazzy w takiej cenie nie znajdziesz, tylko w regularnej, czyli ponad 50 zł. Kolejne oszustwo na paljakach.
  • Odpowiedz
wyuczona obojętność, bylejakość i pogarda dla praworządności, tzw. polnische wirtschaft wyssany od okupanta ze wschodu i pielęgnowany przez konserwatystów
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe Według tego porównania, niemiecki koszyk jest 20% droższy. To i tak mało biorąc pod uwagę pensje minimalne i narrację typu 'oo może zarabiają 3x więcej, ale koszty życia też są odpowiednio wyższe'.
  • Odpowiedz