Wpis z mikrobloga

109 691 + 88 = 109 779

Nie tak to miało wyglądać, po ostatnim śnieżno deszczowym tygodniu znacznie obniżyłem swoje oczekiwania co do warunków atmosferycznych. Liczyłem się z tym że mogę zmarznąć ale miałem nadzieję że chociaż nie zmoknę ale i to nie wyszło. No ale najważniejsze że cel zrealizowany.

#rowerowyrownik #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: IMG_20230408_135917
  • 9
@Szyszkachmielu i jak wrażenia, długo na nim jeździsz? Tam masz dwa blaty z przodu czy jeden? Szukam pierwszego gravela, do tej pory miałem tylko MTB i ten wpadł mi w oko, polecasz?
@Emble: ja do tej pory jeździłem na rowerze cossowym, a tego gravela kupiłem początkiem roku. Narazie mam zrobione na nim ok. 400 km. I jestem bardzo zadowolony z zakupu tym bardziej że nie chciałem wydawać milionów monet a w tym budżecie wybór jest dość ograniczony. Kilometry dużo szybciej uciekają i jest radość z jazdy ale po zjechaniu z asfaltu na szutry pierwsze wrażenie było takie że jest strasznie sztywno i że
@Szyszkachmielu dzięki za info. Szukam właśnie czegoś takiego co będzie się nadawało do jazdy głównie po asfalcie, a teren co najwyżej to będzie jakiś odcinek ze żwirem itd. Na MTB jeździłem bo go po prostu miałem, rower 11 letni który dostałem na osiemnastkę. Może się w końcu szarpnę i kupię coś nowego przed trzydziestką ( ͡º ͜ʖ͡º)