Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie o tym, że w święta majonez ważna sprawa. Ale jeśli na waszym stole, w waszej lodówce jest jakiś substytut majonezu, a nie jedyny, prawdziwy polski majonez - Majonez Kielecki to nawet nie próbujcie się nazywać prawdziwymi Polakami

Prawdziwi Polacy plusują, reszta niech je konserwanty i zutylizowany azbest.

#majonez #majonezkielecki ##!$%@? #bojowkamajonezukieleckiego #wielkanoc
rolnik_wykopowy - Pamiętajcie o tym, że w święta majonez ważna sprawa. Ale jeśli na w...

źródło: comment_1590757434naDUj26hXHH1uzs9Lsc42F

Pobierz
  • 34
@rolnik_wykopowy: raz zaryzykowałem. Pomyślałem że wszyscy tak w internecie i ogólnie chwalą ten kielecki, a akurat w sklepie byłem to kupiłem hyhy "legendę". W domu na kanapeczkę nałożyłem solidny kleksik majonezu i..#!$%@?łem ją do śmieci. Jak wy możecie jeść tą pastę z octu?! Kielecki smakuje jak gówno zmieszane z elektrolitem akumulatora. Wy wiecie jak smakują inne majonezy?! Jak Winiary łaskocze podniebienie niczym stópki Jezuska przebierające w kołysce?! Albo już nawet Helmans
Panie, weź się Pan nie kompromisuj


@rolnik_wykopowy:

Na podstawie składu i receptury Majonezu Kieleckiego została opracowana Polska Norma określająca majonez


Postanowiłem sprawdzić tę rewelacje i ją zweryfikować. Informacja z wikipedii posiada przypis odsyłający do artykułu Newsweek z marca 2021r. Niestety w samym artykule (za który musiałem zapłacić) nie ma żadnych źródeł skąd autor zaczerpnął tego newsa. Zakładam że to raczej fantazja poniosła Pana redaktora bo coś tak obleśnie octowego nie może
Plp - >Panie, weź się Pan nie kompromisuj

@rolnikwykopowy: 
Na podstawie składu i re...

źródło: Screenshot_20230409-123917~2

Pobierz