Wpis z mikrobloga

@twardy_kij: Tutaj przede wszystkim trzeba zadać sobie pytanie czy również zakończyłby takową współpracę jeśli ta krytyka by go nie dotknęła powiedzmy. Bo to właśnie po tym się poznaje ludzi tak naprawdę. Ja myślę, że nie a on sam trochę wie, że to już jest jego końcówka w necie i próbuje ostatnie plony zbierać
@Cztero0404: nie no wczesniej pewnie robil podobne dile ale teraz nie ma czym XD po prostu wysmiali jego oferte i nie bylo zainteresowania to postanowil zakonczyc konkurs

nastepna jakas lipna loteria jak u stonogi tylko ze to firmy mialy zaplacic a ze nikt nie zaplacil to XD
@Cztero0404: No Mały Rycerz aka Włodyjowski z uzębieniem rekina to postać tragiczna.
I z totalnie zerowym zmysłem biznesowym. Już przez samo to jak podchodzi do biznesu bym go nie chciał na wspólnika.
Masz prażynki. Ktoś dał ci szanse, żebyś świecił swoją mordą na paczkach prażynek, jako superbohater (Mini Majkel?) Przecież to można z tym zrobić zajebiste reklamy (nawet na YT). Powinieneś nadupcać filmów o tym jak je sprzedajesz, rozdajesz, łazić po
@HubertOlkowski: hhehehe pamietaj ze twoj krok to dla karla 3 kroki XD to nie jest takie proste kiedy jestes przegrywem, robisz z siebie przegrywa pantofla nagrywajac z krwa ktora kopie cie w dpe przy okazji w ktorej czuje ze sie konczysz XD

jakies chrupki byly na horyzoncie w momencie w ktorym mial ta dupe a teraz jakis smutny przegryw dalej ma byc twarza chrupkow? kto kupi to gwno? szczegolnie kiedy sam
Ja jestem zdania, że te prażynki powinni przede wszystkim sprzedawać w miejscach typu szkolne sklepiki ponieważ tam schodzi wszystko i to właśnie osoby w takim wieku kojarzą go najbardziej, ale to po pierwsze. Śmiem twierdzić, że te prażynki to był prawdopodobnie pomysł jakiegoś idioty z marketingu i wcale nikt nie przyszedł a oni sami zamówili po prostu dla tego są tylko w dino bo nie mieli większego siana za zatowarowanie takiej żabki
@Cztero0404:
1. Sądzisz że to jest pomysł wewnetrzny dino czy majkela?
2. Co do sprzedaży - jak ja byłem wieki temu w liceum, to były normalne słodycze, ale potem chyba weszło, że moga być tylko zdrowe przekąski. Jeśli nie to przepraszam - ale tak myślę.
3. Miss Kozłowska nie istnieje jako Miss kozłowska, to po prostu (eks)dziewczyna Małego Rycerza. I jako sam byt, nie istnieje, co widać dokłądnie. OFC, ze Majkel
@HubertOlkowski: Ogólnie kiedyś sam miałem taki pomysł, aby odkupić pewną markę chipsów którą każdy lubił praktyczni i pamiętam z dzieciństwa, ale koniec końców pomysł spalił bo się okazało, że oni się z polski wycofali, ale w Czechach dalej są. I generalnie to tak wygląda, że idziesz do fabryki chipsów mówisz im, że chcesz chipsy w swoim opakowaniu i tam chyba najmniejsza ilość wtedy to 2000 paczek było jaką sobie możesz zamówić.
@Cztero0404: nadal nie rozumiecie tego ze jakby ekipa dalej istniala to fryc by mogl reklamowac kawior ekipy a karzel moglby reklamowac co najwyzej pasztet ekipy XD

po prostu karzel to smierdzace jajo, dzieciaki w takim sklepiku widzac chrupki mini majka ich nie kupia bo to obciach XD co jesz? jakies kasztany jakiegos kasztana ktorego wywalili z ekipy i zostawila baba XD byliscie w szkole to chyba wiecie jak to dziala

a
@HubertOlkowski: przeciez oni nawet niespecjalnie wiedza jak ona sie nazywa, w ch maja z kim byla skoro glownie patrza sie na jej morde i cyce XD tak samo z frycem, ch kogo obchodzilo co robi i mowi tylko jak wyglada, od karla tez wymagali tylko tego by byl karlem
@Cztero0404 oni wogle przeciez szukali zasiegow, to przeciez miala byc reakcja wiazana, oni mieli byc produktem i produkt mial promowac internet. gorzej
@twardy_kij: Kupią, bo w sklepiku schodzi wszystko i zrobią to nawet dla beki tym bardziej jeśli nie mają jakiejś zaporowej ceny, tak sami Kizersy się miały nie sprzedawać na początku xD Ja akurat nie chcialem pchać ryja influ a odkupić markę biesiadne bo liczyłem, że może być boom jak po frugo
@Cztero0404: a nie to troche co innego, biesiadne sie kojarza z tamtymi czasami, karzel sie z niczym pozytywnym nie kojarzy, kojarzy sie z jedzeniem gowna i przegrywem XD no ale komu zabronia

a co ja ci napisalem ze nie masz racji, sory moze nie sprecyzowalem z czym sie wg mnie kojarzy a ze wg ciebie to i tak kupia to moze i tak ale to nie bedzie marka 1 wyboru bo