Wpis z mikrobloga

  • 6
@Henry555: Miałem nadzieję, że jeszcze rok, może dwa pożyje, ale niestety. Przez 2 ostatnie tygodnie przed Świętami próbowałem go ratować, miał operację usunięcia kamieni z pęcherza, wiele kroplówek, zastrzyków. Po tym wszystkim polepszyło mu się, wydawało się, że wyzdrowieje, ale kiedy tylko mój gabinet weterynaryjny zamknął się na Święta to nagle zaczął słabnąć, przestał jeść, pić, sikać, przez ostatnie 2 dni nie zjadł ani nie wypił już nic, wczoraj nie dał
@zbyszek93: Trudno się z tym pogodzić. Z czasem będzie lepiej. Ból ustanie, a zostaną piękne wspomnienia. To można jedynie zaakceptować i próbować zrozumieć. W moim przypadku to się stało pół roku po śmierci mojego taty. I wierzę, że po prostu poszła za nim. Było podobnie jak u Ciebie. Kotka słabła, co bym nie robił. Nic się nie dało zrobić. Nadszedł jej czas i pozbyła się całego bólu związanego ze starym i
Czy ktoś może mi napisać, czemu każde zdjęcie po dodaniu jest obrócone właśnie tak jak widzicie i jak to naprawić?


@zbyszek93: Zauważyłem że pomaga jeśli przed dodaniem wpisu otworzysz to zdjęcie w jakimś programie do edycji (u mnie Preview na MACu) i: File->Save mimo że nic nie edytowałeś.