Wpis z mikrobloga

No dobrze, wdaje się że jestem blisko końca. Wydałem ok 300 złotych na wszystko. 5 słuchawek za 40-45 złotych, ładowarka za 20 złotych, czarna taśma 3M z Lidla z zapasów, gdy ja je kupowałem kosztowły 13 złotych za sporą rolkę. Ja oklejam nimi rowery by obcierki nie były tak od razu widocze. Czy po prostu by nie przejmować się nimi za bardzo. Taśma z Lidla. Odblaski zdjęte z kamizelek z second handu i podklejone taśmą dwustronną z Action, taśm chyba za 3 złote. Odblasków poszło na słuchawki za 2 złote, bo to były (wcześniej zdejmowałem i miałem już przygotowane takie samoprzylepne pasy odblaskowe), na słuchawki poszły z dwie kamizelki, a jedna kosztuje 1 zł. Może nawet jedna. Przewód do ładowania z Action na pewno nie więcej jak 15 zł. Białe gumki z jednorazowych masek antycovidowych. Pod taśmą na pałąku i głosnikach jest drut z wieszaków z pralni. Zużyłem dwa wieszaki. W ostatnich słuchawkach które robiłem puściłem tylko na zewnątrz. We wcześniejszych dwóch, również od strony głowy, ale jest trochę odczuwalny, więc w nowszych zredukowałem go tylko do zewnątrz.

#sluchawki #muzyka #pepco #3m #odblaski #action #lidl #usb #wielkanoc #uslugisocjalne
Poludnik20 - No dobrze, wdaje się że jestem blisko końca. Wydałem ok 300 złotych na w...

źródło: img_20230410_182201

Pobierz
  • 10
ta ładowarka z Pepco za 2 dychy ma certyfikat TUV.


@Poludnik20: Kaski rowerowe z Lidla też są certyfikowane przez TUV. Teraz widzę, że 79 złotych, ale ja swoje – bo mam trzy – kupowałem za 29 złotych. Po przyczajce i regularnym kontrolowaniu spadków ceny. Trochę trzeba poczekać i na koniec tak schodzą z ceny. Co roku. No tylko trzeba przynajmniej raz na tydzień przychodzić. On line nie widziałem by zeszli do
Poludnik20 - > ta ładowarka z Pepco za 2 dychy ma certyfikat TUV.

@Poludnik20: Kaski...

źródło: img_20230410_211205

Pobierz
@Poludnik20: Decathlon jest spoko sklepem, lubię, ale jest tam też trochę szmelcu. Jeśli jeździć na rowerze w kasku, który przecież nie jest obowiązkowy, no to chyba warto by coś tam chronił. Ale nie wiem. Może co innego się liczy.