Wpis z mikrobloga

Powoli dostaje jakiejś paranoii, mam 180cm wzrostu i gdzie nie pójdę wszędzie widzę wzrostaków i jestem przez nich moggowany. najbardziej dobija mnie sytuacja, gdy widzę takiego wzrostaka co ma mordę jak kartofel, do tego ubrany jak typowy wykopek - w wytarte błękitne dżinsy i kurtke wiatrową z 4f, ale że ma 198cm wzrostu to pod jego pachą idzie klejąca się do niego julka 165cm i to zazwyczaj taka 6-7/10 w górę z twarzy i bardzo zadbana. Czuje się powoli jak jakiś pigmej, albo sobie to totalnie wkręcam, albo się garbię notorycznie i tego nie zauważam albo wszyscy w miastach wojewódzkich mają powyżej 180cm wzrostu xD zastanwiam się nad przeprowadzką gdzieś gdzie ludzie są niźsi bo jebla idzie dostać przy tym niby "średnim" wzroście xD

#tinder #p0lka #redpill #blackpill
  • 22
Powoli dostaje jakiejś paranoii, mam 180cm wzrostu i gdzie nie pójdę wszędzie widzę wzrostaków i jestem przez nich moggowany.


@polskie-k0rpo: ja mam w drugą stronę. Gdziekolwiek nie idę widzę wzrostceli, którzy są z fajnymi babkami -.-
@polskie-k0rpo: to są brednie jestem kobietą i w 10 przypadkach na 10 wolę faceta z 175cm z super twarzą i figurą niż 185cm z jakimś dziwnym ryjem. Najprzystojniejszy aktor dla mnie to Justin Theroux ma jakieś 175cm czy coś. Brad Pitt -symbol seksu 20 lat temu też jakieś 178 cm czy coś koło tego. Na wzrost lecą jakieś dziwaczne kobiety prawdopodobnie z patologicznych rodzin, twarz jest znacznie ważniejsza i ogólna sylwetka
@polskie-k0rpo: No ale wy tutaj się spuszczacie nad wzrostem który jest średnio istotny. Zawsze znajdziesz jakąś bojącą się życia Julkę z depresją co wybierze paskudnego misia 190cm żeby czuć się bezpiecznie ale większość kobiet zwraca uwagę na całokształt głównie twarz czy facet ma mięśnie, jaka sylwetka itd niż wzrost
To dziwne ze te hollywoodzkie aktorki które mogą mieć każdego nie mają facetów po 2 metry tylko bliżej180 cm z fajną twarzą i mięśniami
@morel90: co nie zmienia faktu że sam czuje się insecure jak laska jest tylko pare cm wzrostu niższa odemnie i nawet jak mi wysyła sygnały to mam porytą głowę przez ex, która będąc ulaną świnią przy 173cm potrafiła mi wypomnieć wzrost. wy tak gadacie, przyjdzie co do czego to wzrost i tak zostanie wypomniany.
@morel90: bo szukają w tym samym środowisku czyli w hollywoodzie, a aktorzy często mają te 180cm, a na ekranie i tak są kreowani na wzrostaków, taki Brad Pitt w Joe Blacku np. to jest ukazywany w taki sposób aby wyglądał na około 190cm spokojnie jak nie więcej, sam byłem w szoku jak wygooglowałem że niby ma 180cm
@polskie-k0rpo: Nie chodzi o wzrost naprawdę... Polacy generalnie mają jajowate, mało męskie twarze i strasznie szerokie dupska często widzę parę gdzie facet ma szersze biodra niż kobieta i tak myślę sobie wtf taki słowiański genotyp niestety... i albo łyse koksy (za dużo mięśni nie wygląda wcale dobrze to kolejne męskie urojenia) albo jakieś tyczki co żadnego sportu nie uprawiają po prostu jedzą tyle co 6 letni chłopiec :D albo spasieni serio
@morel90: Masz spaczone obserwacje przez to, że jesteś kobietą. Oczywiście, że twarz jest ważniejsza, mało kto to kwestionuje, ale wzrost jest niesamowicie ważny. Zresztą ze wzrostem idzie w parze też lepsza sylwetka, szersze barki (tego nie poprawisz siłownią), a nawet szersze biodra mniej widać.