Wpis z mikrobloga

Witaj mój wspaniały kolego


Witaj mój drogi nieznajomy, Tajemniczy nieznajomy, życzę szlachetnie urodzonym, jak bardzo chcesz znaleźć i rozpocząć znajomość z nową i niezwykłą dziewczyną? Nazywam się Tamara. Mam nadzieję, że podoba mi się na zdjęciu. Szukam mężczyzny, z którym moje życie będzie spokojne i fascynujące. Bardzo interesująca, miła i pozytywna dziewczyna. Ale ja już jestem i bardzo się zmęczyłem tą ważną sytuacją. Więc zwróciłem się do biura matrymonialnego i napisałem do ciebie list. Właściwie szukam odpowiedniego mężczyzny do poważnych związków i małżeństw w przyszłości. Mój cel - spotkać ukochaną całego mojego życia. Mam wielką nadzieję, że jesteś tym człowiekiem. Będę szczęśliwy, jeśli nasze wspólne zainteresowania, a nasze spotkanie - najważniejszy moment w naszym przyszłym życiu. Teraz nie wiem, czy jestem zainteresowany kontynuacją naszej rozmowy, dlatego bardziej szczegółowo opowiem o sobie później. Będę czekać na Twój list z ogromną niecierpliwością.


Zainteresowanych proszę o odpowiedź TYLKO na moją skrzynkę pocztową: tamara.serebro@outlook.com


Wszystkiego najlepszego, Tamara!


#randkujzwykopem #sam #oszukujo
jednorazowka - >Witaj mój wspaniały kolego

Witaj mój drogi nieznajomy, Tajemniczy ni...

źródło: DSC-12062

Pobierz
  • 1