Wpis z mikrobloga

Jestem strasznie poruszony tym filmem, mimo, że spodziewałem się, że takie rzeczy miały i mają miejsce podczas wojen, no kur*wa nigdy bym nie powiedział 5 lat temu, że do czegoś takiego dojdzie w EUROPIE. Ja pier*dole jaka to jest dzicz mentalna. Nie wiem Ruscy to chyba mają jakiegoś kreta, przecież przez coś takiego tylko rosną morale i brutalność wobec ich samych.
#ukraina #rosja #wojna
  • 19
@Jrv20: ktokolwiek zwrócił uwagę na to że to film z 2022r (roślinność)? Nie zmienia to kontekstu że ruskie zwierzeta zrobiły co zrobiły, natomiast zakładam że ktoś kto był w posiadaniu takiego materiału zdecydował się na opublikowanie tego właśnie teraz. Moja teoria - Ukraina podsyca nastroje by zdobyć większe wsparcie, a na froncie nie jest tak kolorowo jak by chcieli zebrani na tagu
@surlin: Nie wiem, nigdy specjalnie nie wkraczałem w temat bliskiego wschodu i ichniejszych wojen i sporów. Amerykanie też mieli swoje za uszami

To pomyśl jakie rzeczy moskale robią gdy nie ma kamer włączonych

Coś strasznego
@Hamburk: co ty #!$%@? pomyleńcu xddd Ciagle #!$%@?, ze na froncie nie jest kolorowo tratatata i ciagle ta wasza mateczka rosja jest w #!$%@?. Wiadomo, ze Ukraińcy giną ale kacapstwo się jakoś specjalnie daleko nie posuwa
@Chehu: Nie no spokojnie akurat bez negatywnych emocji proszę. Akurat pod Bachmutem to krew się leje wiadrami z obu stron. A chyba o tym kolega mówił.